MOZAMBIK YURTDIŞI KARGO

Mozambik Yurtdışı Kargonuzu Mozambik Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Mozambik Doküman gönderimi, Mozambik Dosya gönderimi, Mozambik Evrak gönderimi, Mozambik Pasaport gönderimi, Mozambik Numune gönderimi, Mozambik Paket gönderimi, Mozambik Hediye gönderimi ve Mozambik Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Mozambik acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Mozambik Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Mozambik gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Mozambik’e sevki yapılır.
Mozambik Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Mozambik gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Mozambik acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Mozambik Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Mozambik DHL, Mozambik FedEx ve Mozambik UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Mozambik Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Mozambik kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Mozambik Kargo Takip Numarası, gönderiniz Mozambik’e çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Mozambik’e Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Mozambik gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Mozambik’e yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

MOZAMBIK’E KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Mozambik Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Mozambik kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Mozambik koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Mozambik kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Mozambik kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Mozambik Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Mozambik’e sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Mozambik paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Mozambik yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Mozambik Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Mozambik Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.