MONAKO YURTDIŞI KARGO

Monako Yurtdışı Kargonuzu Monako Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Monako Doküman gönderimi, Monako Dosya gönderimi, Monako Evrak gönderimi, Monako Pasaport gönderimi, Monako Numune gönderimi, Monako Paket gönderimi, Monako Hediye gönderimi ve Monako Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Monako acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Monako Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Monako gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Monako’ya sevki yapılır.
Monako Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Monako gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Monako acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Monako Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Monako DHL, Monako FedEx ve Monako UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Monako Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Monako kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Monako Kargo Takip Numarası, gönderiniz Monako’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Monako’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Monako gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Monako’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

MONAKO’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Monako Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Monako kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Monako koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Monako kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Monako kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Monako Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Monako’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Monako paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Monako yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Monako Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Monako Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.