Moğolistan’a Proje Taşımacılığı

“Moğolistan’a Proje taşımacılığı nedir?” sorusunun cevabı ile başlamak gerekirse Moğolistan’a proje taşımacılığı, Moğolistan’a taşınacak standart dışı ölçülerdeki ağır yüklerin bir yerden başka bir yere yine standart dışı yöntemlerle taşınmasıdır. Moğolistan’a proje taşımacılığında zaman kavramı çok önemlidir. Adı üzerinde, Moğolistan’a birtakım projelerin gerçekleştirilmesi için gerekli olan yükler en kısa sürede ve hasarsız bir şekilde istenilen noktaya ulaştırılmalıdır. Moğolistan’ın belirtilen yere geç, eksik ya da hasarlı bir şekilde Moğolistan’a ulaştırılan ürünler büyük meblağların kaybedilmesi anlamına geldiğinden Moğolistan’a proje taşımacılığı, kalite belgeleri tam, uzman, deneyimli ve ağır yük taşımacılığı yapan firmalar tarafından gerçekleştirilmelidir.


Moğolistan PROJE TAŞIMACILIĞI KAPSAMINDA VERİLEN HİZMETLER NELERDİR?


Moğolistan’a Proje taşıma ve senaryo yönetimi,
Moğolistan’a Yol izni alma,
Moğolistan’a Teknik ekipmanların tedarik edilmesi,
Moğolistan’a Dış ticaret ve mevzuat desteği,
Moğolistan’a Yerel bilgilendirme,
Moğolistan’a Ağır kargo, depo ve aktarma çözümleri,
Moğolistan’a Ağır yük taşımacılığı,
Moğolistan’a Anahtar teslim maliyet yönetimi,
Moğolistan’a Sipariş izleme,
Moğolistan’a Vinç ve survey,
Moğolistan’a Full charter ve part charter gemi kiralamaları,
Moğolistan’a Malzemelerin paketlenmesi ve sabitlenmesi,
Moğolistan’a Emtia sigortası,
Moğolistan’a Belge çıkışı,
Moğolistan’a Projeye uygun depolama hizmetleri.


PROJE TAŞIMACILIĞI HİZMETİ İLE NELER TAŞINIR?

• Moğolistan’a Fabrika, enerji santralleri ve boru hatları,
• Moğolistan’a Buhar ve gaz türbinleri,
• Moğolistan’a Transformatör, kondansatör ve ısı kazanları,
• Moğolistan’a Tank ve basınç araçları,
• Moğolistan’a Kurutucu, baca ve demir / çelik fırınları.


Moğolistan PROJE TAŞIMACILIĞI YAPAN FİRMALARIN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?


Moğolistan’a proje taşımacılığı yapan firmalar uzman ve dinamik bir kadroya sahip olmalıdır. Moğolistan’a taşınacak olan ekipmanların ve araçların ağır yük taşımacılığına uygun olması, çalışanların ülkelerin prosedürlerini bilmesi, yol analizi yapabilmesi, mühendislik bilgisine sahip olması, farklı coğrafyaları tanıması ve zaman yönetiminin başarılı bir şekilde yapılması Moğolistan’a proje ve ağır yük taşımacılığı yapan firmaların özellikleridir. Moğolistan’a bazen bazı projelerin Moğolistan’a hava, Moğolistan’a kara, Moğolistan’a tren, Moğolistan’a gemi, Moğolistan’a deniz, Moğolistan’a kara gibi birden fazla taşıma şekliyle ulaştırılması gerebilir. Böyle durumlarda Moğolistan’a proje taşımacılığı yapan firmalar her bir seçeneği eksileri ve artılarıyla müşterilerine detaylı bir şekilde açıklamak durumundadır.


Türkiye’ye ve Moğolistan’a hizmet veren, R2 belgesine ilaveten C2 yetki belgesi ve UND üyeliğine sahip Kargo34 Lojistik ile Moğolistan’a proje taşımacılığı hizmetlerinizi profesyonel bir şekilde, güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

%d blogcu bunu beğendi: