Moğolistan’a Ağır Nakliyat Hizmeti

1996 yılında faliyete başlayan Kargo34 firmamız yıllardır başarılı çalışmaları ile hem bu sektörde deneyim kazanmış hem de Moğolistan’a adını sık sık duyurmaktadır. İstanbul, Hatay ve Mersin’de bulunan ofislerimiz ve farklı şehirlerde de bulunan çok sayıda acentelerimiz ile çalışmalarını sürdüren firmamız ağır yük nakliyesi konusunda da oldukça deneyimlidir. Moğolistan’a uzman ekibi ile birlikte daimi hizmet veren firmamız proje, Moğolistan’a kargo konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Moğolistan’a gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayarak değişen taşıma yöntemlerini uygulamaya devam etmekteyiz. Moğolistan’a nakliyat alanında yeni başarılara imza atan firmamız yatırımlarını daimi olarak arttırmaktadır. Moğolistan’a müşteri ve tedarikçilerin isteklerini uygulayarak ürünün tedarikçiden müşteriye sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesine yardımcı olmaktadır. Moğolistan’a ürünün özelliklerine göre özenle taşınan yükler kısa sürede istenilen adrese teslim edilmektedir.

 

Moğolistan’a Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı

 

Moğolistan’a bilindik boyutların üstünde olan yüklerinizin, ancak kendileri için özel üretilmiş  olan dorseler ve güçlü motorlu çekiciler vasıtasıyla nakledilmesine proje ve ağır yük taşımacılığı olarak geçmektedir. Moğolistan’a Taşımacılık sektörünün en özel kategorilerinden birtanesidir. [ulkeda] Uzunluk, genişlik ya da yükseklikleri bakımından normal çekicilerin ya da dorselerin yeterli olmadığı bu yüklerin taşınabilmesi için alternatif çözümler üretilmesi gerekir. Moğolistan’a kargolarınızın bazılarında ise birkaç çekicinin aynı anda görev alması ile taşınabilecek yükler ortaya çıkabilmektedir. Moğolistan’a özel nitelikli yüklerin taşınabilmesi için birkaç ulaşım tekniğinin yada vasıta’nın bir arada uygulanması zorunlu olabilmektedir. ulaşım tekniğin yada  bu nedenle proje ve ağır yük taşımacılığı deneyim gerektiren bir faaliyet türlerinden birisidir. Moğolistan’a firmamız donanımlı vasıtaları ve pratik çözümleri ile birçok projede görev almış ve başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Moğolistan’a Özel Taşıma Faaliyetleri

Moğolistan’a firmamız tarafından şehirlerarası ya da uluslararası proje ve ağır yük taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Moğolistan’a Karayolu ve denizyolu vasıtalarımız ile standart dışı yüklerde hızlı taşımacılık sağlanmaktadır. Firmamız Moğolistan’a  lowbed araçları ile müşterilerinin hizmetindedir. 3, 4, 5, 6 ve 8 akslı özel araçları ile zor yükler kolay hale getirilmektedir. Moğolistan’a karayolu taşımacılığı ile taşınması imkânsız olan ürünlerde ise Moğolistan’a denizyolu taşımacılığı seçilerek transferler sağlanmaktadır. Moğolistan’a firmamızın ağır nakliyat alanında taşımasını yaptığı bazı ürünler şunlardır:

 

Moğolistan’a Elektrik trafoları taşımacılığı

Moğolistan’a Rüzgâr türbinleri taşımacılığı

 

Moğolistan’a Her türlü iş makinesi taşımacılığı

Moğolistan’a Yüksek boyutlu jeneratörlerin taşımacılığı

Moğolistan’a Enerji santralleri taşımacılığı

Moğolistan’a Beton santralleri taşımacılığı

Moğolistan’a Deniz araçlarının motorları taşımacılığı

Moğolistan’a Yat ve tekne gibi deniz araçları taşımacılığı

Moğolistan’a Proje ve Ağır Taşımacılığı Yüklerde Deneyim

Moğolistan’a Proje ve ağır yük taşımacılığı firmaların kurumsal tecrübelerinin hemen yanında şoför deneyimlerini de içeren özellikli bir taşımadır. Moğolistan’a bu taşımacılık esnasında yapılacak olan hataların ya da oluşacak eksikliklerin zararları daha büyük olmaktadır. Moğolistan’a bazı yüklerde Moğolistan’a günlük hareket saatleri, Moğolistan’a taşımaya devam edilecek saatler, Moğolistan’a hava durumuna göre alınacak önlemler gibi çeşitli durumlar ortaya çıkmaktadır. Moğolistan’a Firmamız proje taşımalarında deneyimi ile fark yaratmaktadır. Moğolistan’a yüke göre araç ve dorse değişimi yapan firmamız taşıma güzergâhı ile ilgili önlemleri de almaktadır. Moğolistan’a Taşıma öncesinde görevli personelimiz tarafından güzergâhın kontrolü yapılmakta ve verilen bilgiler üzerine harekete geçilmektedir. Moğolistan’a araçların önünde ve arkasında koruma aracı hizmeti verilirken, diğer güvenlik önlemleri de alınmaktadır. Moğolistan’a bunların yanında yasal prosedürler yerine getirilip, gerekli izinler firmamız tarafından alınmaktadır.