MOĞOLISTAN YURTDIŞI KARGO

Moğolistan Yurtdışı Kargonuzu Moğolistan Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Moğolistan Doküman gönderimi, Moğolistan Dosya gönderimi, Moğolistan Evrak gönderimi, Moğolistan Pasaport gönderimi, Moğolistan Numune gönderimi, Moğolistan Paket gönderimi, Moğolistan Hediye gönderimi ve Moğolistan Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Moğolistan acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Moğolistan Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Moğolistan gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Moğolistan’a sevki yapılır.
Moğolistan Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Moğolistan gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Moğolistan acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Moğolistan Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Moğolistan DHL, Moğolistan FedEx ve Moğolistan UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Moğolistan Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Moğolistan kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Moğolistan Kargo Takip Numarası, gönderiniz Moğolistan’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Moğolistan’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Moğolistan gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Moğolistan’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

MOĞOLISTAN’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Moğolistan Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Moğolistan kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Moğolistan koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Moğolistan kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Moğolistan kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Moğolistan Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Moğolistan’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Moğolistan paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Moğolistan yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Moğolistan Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Moğolistan Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.