• Home
  • Blog
  • Mısır’a Proje Taşımacılığı

Mısır’a Proje Taşımacılığı

“Mısır’a Proje taşımacılığı nedir?” sorusunun cevabı ile başlamak gerekirse Mısır’a proje taşımacılığı, Mısır’a taşınacak standart dışı ölçülerdeki ağır yüklerin bir yerden başka bir yere yine standart dışı yöntemlerle taşınmasıdır. Mısır’a proje taşımacılığında zaman kavramı çok önemlidir. Adı üzerinde, Mısır’a birtakım projelerin gerçekleştirilmesi için gerekli olan yükler en kısa sürede ve hasarsız bir şekilde istenilen noktaya ulaştırılmalıdır. Mısır’ın belirtilen yere geç, eksik ya da hasarlı bir şekilde Mısır’a ulaştırılan ürünler büyük meblağların kaybedilmesi anlamına geldiğinden Mısır’a proje taşımacılığı, kalite belgeleri tam, uzman, deneyimli ve ağır yük taşımacılığı yapan firmalar tarafından gerçekleştirilmelidir.


Mısır PROJE TAŞIMACILIĞI KAPSAMINDA VERİLEN HİZMETLER NELERDİR?


Mısır’a Proje taşıma ve senaryo yönetimi,
Mısır’a Yol izni alma,
Mısır’a Teknik ekipmanların tedarik edilmesi,
Mısır’a Dış ticaret ve mevzuat desteği,
Mısır’a Yerel bilgilendirme,
Mısır’a Ağır kargo, depo ve aktarma çözümleri,
Mısır’a Ağır yük taşımacılığı,
Mısır’a Anahtar teslim maliyet yönetimi,
Mısır’a Sipariş izleme,
Mısır’a Vinç ve survey,
Mısır’a Full charter ve part charter gemi kiralamaları,
Mısır’a Malzemelerin paketlenmesi ve sabitlenmesi,
Mısır’a Emtia sigortası,
Mısır’a Belge çıkışı,
Mısır’a Projeye uygun depolama hizmetleri.


PROJE TAŞIMACILIĞI HİZMETİ İLE NELER TAŞINIR?

• Mısır’a Fabrika, enerji santralleri ve boru hatları,
• Mısır’a Buhar ve gaz türbinleri,
• Mısır’a Transformatör, kondansatör ve ısı kazanları,
• Mısır’a Tank ve basınç araçları,
• Mısır’a Kurutucu, baca ve demir / çelik fırınları.


Mısır PROJE TAŞIMACILIĞI YAPAN FİRMALARIN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?


Mısır’a proje taşımacılığı yapan firmalar uzman ve dinamik bir kadroya sahip olmalıdır. Mısır’a taşınacak olan ekipmanların ve araçların ağır yük taşımacılığına uygun olması, çalışanların ülkelerin prosedürlerini bilmesi, yol analizi yapabilmesi, mühendislik bilgisine sahip olması, farklı coğrafyaları tanıması ve zaman yönetiminin başarılı bir şekilde yapılması Mısır’a proje ve ağır yük taşımacılığı yapan firmaların özellikleridir. Mısır’a bazen bazı projelerin Mısır’a hava, Mısır’a kara, Mısır’a tren, Mısır’a gemi, Mısır’a deniz, Mısır’a kara gibi birden fazla taşıma şekliyle ulaştırılması gerebilir. Böyle durumlarda Mısır’a proje taşımacılığı yapan firmalar her bir seçeneği eksileri ve artılarıyla müşterilerine detaylı bir şekilde açıklamak durumundadır.


Türkiye’ye ve Mısır’a hizmet veren, R2 belgesine ilaveten C2 yetki belgesi ve UND üyeliğine sahip Kargo34 Lojistik ile Mısır’a proje taşımacılığı hizmetlerinizi profesyonel bir şekilde, güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google
%d blogcu bunu beğendi: