MIKRONEZYA YURTDIŞI KARGO

Mikronezya Yurtdışı Kargonuzu Mikronezya Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Mikronezya Doküman gönderimi, Mikronezya Dosya gönderimi, Mikronezya Evrak gönderimi, Mikronezya Pasaport gönderimi, Mikronezya Numune gönderimi, Mikronezya Paket gönderimi, Mikronezya Hediye gönderimi ve Mikronezya Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Mikronezya acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Mikronezya Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Mikronezya gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Mikronezya’ya sevki yapılır.
Mikronezya Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Mikronezya gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Mikronezya acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Mikronezya Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Mikronezya DHL, Mikronezya FedEx ve Mikronezya UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Mikronezya Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Mikronezya kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Mikronezya Kargo Takip Numarası, gönderiniz Mikronezya’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Mikronezya’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Mikronezya gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Mikronezya’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

MIKRONEZYA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Mikronezya Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Mikronezya kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Mikronezya koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Mikronezya kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Mikronezya kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Mikronezya Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Mikronezya’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Mikronezya paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Mikronezya yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Mikronezya Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Mikronezya Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.