MEKSIKA YURTDIŞI KARGO

Meksika Yurtdışı Kargonuzu Meksika Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Meksika Doküman gönderimi, Meksika Dosya gönderimi, Meksika Evrak gönderimi, Meksika Pasaport gönderimi, Meksika Numune gönderimi, Meksika Paket gönderimi, Meksika Hediye gönderimi ve Meksika Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Meksika acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Meksika Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Meksika gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Meksika’ya sevki yapılır.
Meksika Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Meksika gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Meksika acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Meksika Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Meksika DHL, Meksika FedEx ve Meksika UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Meksika Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Meksika kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Meksika Kargo Takip Numarası, gönderiniz Meksika’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Meksika’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Meksika gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Meksika’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

MEKSIKA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Meksika Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Meksika kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Meksika koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Meksika kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Meksika kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Meksika Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Meksika’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Meksika paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Meksika yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Meksika Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Meksika Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.