McDonald Adaları’ya Ağır Nakliyat Hizmeti

1996 yılında faliyete başlayan Kargo34 firmamız yıllardır başarılı çalışmaları ile hem bu sektörde deneyim kazanmış hem de McDonald Adaları’ya adını sık sık duyurmaktadır. İstanbul, Hatay ve Mersin’de bulunan ofislerimiz ve farklı şehirlerde de bulunan çok sayıda acentelerimiz ile çalışmalarını sürdüren firmamız ağır yük nakliyesi konusunda da oldukça deneyimlidir. McDonald Adaları’ya uzman ekibi ile birlikte daimi hizmet veren firmamız proje, McDonald Adaları’ya kargo konusunda oldukça başarılı olmaktadır. McDonald Adaları’ya gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayarak değişen taşıma yöntemlerini uygulamaya devam etmekteyiz. McDonald Adaları’ya nakliyat alanında yeni başarılara imza atan firmamız yatırımlarını daimi olarak arttırmaktadır. McDonald Adaları’ya müşteri ve tedarikçilerin isteklerini uygulayarak ürünün tedarikçiden müşteriye sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesine yardımcı olmaktadır. McDonald Adaları’ya ürünün özelliklerine göre özenle taşınan yükler kısa sürede istenilen adrese teslim edilmektedir.

 

McDonald Adaları’ya Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı

 

McDonald Adaları’ya bilindik boyutların üstünde olan yüklerinizin, ancak kendileri için özel üretilmiş  olan dorseler ve güçlü motorlu çekiciler vasıtasıyla nakledilmesine proje ve ağır yük taşımacılığı olarak geçmektedir. McDonald Adaları’ya Taşımacılık sektörünün en özel kategorilerinden birtanesidir. [ulkeda] Uzunluk, genişlik ya da yükseklikleri bakımından normal çekicilerin ya da dorselerin yeterli olmadığı bu yüklerin taşınabilmesi için alternatif çözümler üretilmesi gerekir. McDonald Adaları’ya kargolarınızın bazılarında ise birkaç çekicinin aynı anda görev alması ile taşınabilecek yükler ortaya çıkabilmektedir. McDonald Adaları’ya özel nitelikli yüklerin taşınabilmesi için birkaç ulaşım tekniğinin yada vasıta’nın bir arada uygulanması zorunlu olabilmektedir. ulaşım tekniğin yada  bu nedenle proje ve ağır yük taşımacılığı deneyim gerektiren bir faaliyet türlerinden birisidir. McDonald Adaları’ya firmamız donanımlı vasıtaları ve pratik çözümleri ile birçok projede görev almış ve başarılı sonuçlar elde etmektedir.

McDonald Adaları’ya Özel Taşıma Faaliyetleri

McDonald Adaları’ya firmamız tarafından şehirlerarası ya da uluslararası proje ve ağır yük taşımacılığı hizmeti verilmektedir. McDonald Adaları’ya Karayolu ve denizyolu vasıtalarımız ile standart dışı yüklerde hızlı taşımacılık sağlanmaktadır. Firmamız McDonald Adaları’ya  lowbed araçları ile müşterilerinin hizmetindedir. 3, 4, 5, 6 ve 8 akslı özel araçları ile zor yükler kolay hale getirilmektedir. McDonald Adaları’ya karayolu taşımacılığı ile taşınması imkânsız olan ürünlerde ise McDonald Adaları’ya denizyolu taşımacılığı seçilerek transferler sağlanmaktadır. McDonald Adaları’ya firmamızın ağır nakliyat alanında taşımasını yaptığı bazı ürünler şunlardır:

 

McDonald Adaları’ya Elektrik trafoları taşımacılığı

McDonald Adaları’ya Rüzgâr türbinleri taşımacılığı

 

McDonald Adaları’ya Her türlü iş makinesi taşımacılığı

McDonald Adaları’ya Yüksek boyutlu jeneratörlerin taşımacılığı

McDonald Adaları’ya Enerji santralleri taşımacılığı

McDonald Adaları’ya Beton santralleri taşımacılığı

McDonald Adaları’ya Deniz araçlarının motorları taşımacılığı

McDonald Adaları’ya Yat ve tekne gibi deniz araçları taşımacılığı

McDonald Adaları’ya Proje ve Ağır Taşımacılığı Yüklerde Deneyim

McDonald Adaları’ya Proje ve ağır yük taşımacılığı firmaların kurumsal tecrübelerinin hemen yanında şoför deneyimlerini de içeren özellikli bir taşımadır. McDonald Adaları’ya bu taşımacılık esnasında yapılacak olan hataların ya da oluşacak eksikliklerin zararları daha büyük olmaktadır. McDonald Adaları’ya bazı yüklerde McDonald Adaları’ya günlük hareket saatleri, McDonald Adaları’ya taşımaya devam edilecek saatler, McDonald Adaları’ya hava durumuna göre alınacak önlemler gibi çeşitli durumlar ortaya çıkmaktadır. McDonald Adaları’ya Firmamız proje taşımalarında deneyimi ile fark yaratmaktadır. McDonald Adaları’ya yüke göre araç ve dorse değişimi yapan firmamız taşıma güzergâhı ile ilgili önlemleri de almaktadır. McDonald Adaları’ya Taşıma öncesinde görevli personelimiz tarafından güzergâhın kontrolü yapılmakta ve verilen bilgiler üzerine harekete geçilmektedir. McDonald Adaları’ya araçların önünde ve arkasında koruma aracı hizmeti verilirken, diğer güvenlik önlemleri de alınmaktadır. McDonald Adaları’ya bunların yanında yasal prosedürler yerine getirilip, gerekli izinler firmamız tarafından alınmaktadır.