MCDONALD ADALARI YURTDIŞI KARGO

McDonald Adaları Yurtdışı Kargonuzu McDonald Adaları Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

McDonald Adaları Doküman gönderimi, McDonald Adaları Dosya gönderimi, McDonald Adaları Evrak gönderimi, McDonald Adaları Pasaport gönderimi, McDonald Adaları Numune gönderimi, McDonald Adaları Paket gönderimi, McDonald Adaları Hediye gönderimi ve McDonald Adaları Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için McDonald Adaları acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

McDonald Adaları Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
McDonald Adaları gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün McDonald Adaları’ya sevki yapılır.
McDonald Adaları Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri McDonald Adaları gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki McDonald Adaları acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
McDonald Adaları Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz McDonald Adaları DHL, McDonald Adaları FedEx ve McDonald Adaları UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

McDonald Adaları Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, McDonald Adaları kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

McDonald Adaları Kargo Takip Numarası, gönderiniz McDonald Adaları’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
McDonald Adaları’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için McDonald Adaları gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

McDonald Adaları’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

MCDONALD ADALARI’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

McDonald Adaları Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı McDonald Adaları kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
McDonald Adaları koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
McDonald Adaları kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
McDonald Adaları kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
McDonald Adaları Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
McDonald Adaları’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
McDonald Adaları paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
McDonald Adaları yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
McDonald Adaları Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online McDonald Adaları Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.