MAYOTTE YURTDIŞI KARGO

Mayotte Yurtdışı Kargonuzu Mayotte Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Mayotte Doküman gönderimi, Mayotte Dosya gönderimi, Mayotte Evrak gönderimi, Mayotte Pasaport gönderimi, Mayotte Numune gönderimi, Mayotte Paket gönderimi, Mayotte Hediye gönderimi ve Mayotte Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Mayotte acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Mayotte Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Mayotte gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Mayotte’ye sevki yapılır.
Mayotte Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Mayotte gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Mayotte acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Mayotte Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Mayotte DHL, Mayotte FedEx ve Mayotte UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Mayotte Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Mayotte kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Mayotte Kargo Takip Numarası, gönderiniz Mayotte’ye çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Mayotte’ye Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Mayotte gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Mayotte’ye yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

MAYOTTE’YE KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Mayotte Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Mayotte kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Mayotte koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Mayotte kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Mayotte kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Mayotte Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Mayotte’ye sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Mayotte paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Mayotte yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Mayotte Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Mayotte Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.