Marshall Adaları’ya Proje Taşımacılığı

“Marshall Adaları’ya Proje taşımacılığı nedir?” sorusunun cevabı ile başlamak gerekirse Marshall Adaları’ya proje taşımacılığı, Marshall Adaları’ya taşınacak standart dışı ölçülerdeki ağır yüklerin bir yerden başka bir yere yine standart dışı yöntemlerle taşınmasıdır. Marshall Adaları’ya proje taşımacılığında zaman kavramı çok önemlidir. Adı üzerinde, Marshall Adaları’ya birtakım projelerin gerçekleştirilmesi için gerekli olan yükler en kısa sürede ve hasarsız bir şekilde istenilen noktaya ulaştırılmalıdır. Marshall Adaları’nın belirtilen yere geç, eksik ya da hasarlı bir şekilde Marshall Adaları’ya ulaştırılan ürünler büyük meblağların kaybedilmesi anlamına geldiğinden Marshall Adaları’ya proje taşımacılığı, kalite belgeleri tam, uzman, deneyimli ve ağır yük taşımacılığı yapan firmalar tarafından gerçekleştirilmelidir.


Marshall Adaları PROJE TAŞIMACILIĞI KAPSAMINDA VERİLEN HİZMETLER NELERDİR?


Marshall Adaları’ya Proje taşıma ve senaryo yönetimi,
Marshall Adaları’ya Yol izni alma,
Marshall Adaları’ya Teknik ekipmanların tedarik edilmesi,
Marshall Adaları’ya Dış ticaret ve mevzuat desteği,
Marshall Adaları’ya Yerel bilgilendirme,
Marshall Adaları’ya Ağır kargo, depo ve aktarma çözümleri,
Marshall Adaları’ya Ağır yük taşımacılığı,
Marshall Adaları’ya Anahtar teslim maliyet yönetimi,
Marshall Adaları’ya Sipariş izleme,
Marshall Adaları’ya Vinç ve survey,
Marshall Adaları’ya Full charter ve part charter gemi kiralamaları,
Marshall Adaları’ya Malzemelerin paketlenmesi ve sabitlenmesi,
Marshall Adaları’ya Emtia sigortası,
Marshall Adaları’ya Belge çıkışı,
Marshall Adaları’ya Projeye uygun depolama hizmetleri.


PROJE TAŞIMACILIĞI HİZMETİ İLE NELER TAŞINIR?

• Marshall Adaları’ya Fabrika, enerji santralleri ve boru hatları,
• Marshall Adaları’ya Buhar ve gaz türbinleri,
• Marshall Adaları’ya Transformatör, kondansatör ve ısı kazanları,
• Marshall Adaları’ya Tank ve basınç araçları,
• Marshall Adaları’ya Kurutucu, baca ve demir / çelik fırınları.


Marshall Adaları PROJE TAŞIMACILIĞI YAPAN FİRMALARIN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?


Marshall Adaları’ya proje taşımacılığı yapan firmalar uzman ve dinamik bir kadroya sahip olmalıdır. Marshall Adaları’ya taşınacak olan ekipmanların ve araçların ağır yük taşımacılığına uygun olması, çalışanların ülkelerin prosedürlerini bilmesi, yol analizi yapabilmesi, mühendislik bilgisine sahip olması, farklı coğrafyaları tanıması ve zaman yönetiminin başarılı bir şekilde yapılması Marshall Adaları’ya proje ve ağır yük taşımacılığı yapan firmaların özellikleridir. Marshall Adaları’ya bazen bazı projelerin Marshall Adaları’ya hava, Marshall Adaları’ya kara, Marshall Adaları’ya tren, Marshall Adaları’ya gemi, Marshall Adaları’ya deniz, Marshall Adaları’ya kara gibi birden fazla taşıma şekliyle ulaştırılması gerebilir. Böyle durumlarda Marshall Adaları’ya proje taşımacılığı yapan firmalar her bir seçeneği eksileri ve artılarıyla müşterilerine detaylı bir şekilde açıklamak durumundadır.


Türkiye’ye ve Marshall Adaları’ya hizmet veren, R2 belgesine ilaveten C2 yetki belgesi ve UND üyeliğine sahip Kargo34 Lojistik ile Marshall Adaları’ya proje taşımacılığı hizmetlerinizi profesyonel bir şekilde, güvenle gerçekleştirebilirsiniz.