MARSHALL ADALARI YURTDIŞI KARGO

Marshall Adaları Yurtdışı Kargonuzu Marshall Adaları Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Marshall Adaları Doküman gönderimi, Marshall Adaları Dosya gönderimi, Marshall Adaları Evrak gönderimi, Marshall Adaları Pasaport gönderimi, Marshall Adaları Numune gönderimi, Marshall Adaları Paket gönderimi, Marshall Adaları Hediye gönderimi ve Marshall Adaları Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Marshall Adaları acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Marshall Adaları Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Marshall Adaları gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Marshall Adaları’ya sevki yapılır.
Marshall Adaları Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Marshall Adaları gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Marshall Adaları acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Marshall Adaları Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Marshall Adaları DHL, Marshall Adaları FedEx ve Marshall Adaları UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Marshall Adaları Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Marshall Adaları kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Marshall Adaları Kargo Takip Numarası, gönderiniz Marshall Adaları’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Marshall Adaları’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Marshall Adaları gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Marshall Adaları’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

MARSHALL ADALARI’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Marshall Adaları Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Marshall Adaları kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Marshall Adaları koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Marshall Adaları kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Marshall Adaları kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Marshall Adaları Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Marshall Adaları’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Marshall Adaları paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Marshall Adaları yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Marshall Adaları Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Marshall Adaları Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.