Man Adası’ya Proje Taşımacılığı

“Man Adası’ya Proje taşımacılığı nedir?” sorusunun cevabı ile başlamak gerekirse Man Adası’ya proje taşımacılığı, Man Adası’ya taşınacak standart dışı ölçülerdeki ağır yüklerin bir yerden başka bir yere yine standart dışı yöntemlerle taşınmasıdır. Man Adası’ya proje taşımacılığında zaman kavramı çok önemlidir. Adı üzerinde, Man Adası’ya birtakım projelerin gerçekleştirilmesi için gerekli olan yükler en kısa sürede ve hasarsız bir şekilde istenilen noktaya ulaştırılmalıdır. Man Adası’nın belirtilen yere geç, eksik ya da hasarlı bir şekilde Man Adası’ya ulaştırılan ürünler büyük meblağların kaybedilmesi anlamına geldiğinden Man Adası’ya proje taşımacılığı, kalite belgeleri tam, uzman, deneyimli ve ağır yük taşımacılığı yapan firmalar tarafından gerçekleştirilmelidir.


Man Adası PROJE TAŞIMACILIĞI KAPSAMINDA VERİLEN HİZMETLER NELERDİR?


Man Adası’ya Proje taşıma ve senaryo yönetimi,
Man Adası’ya Yol izni alma,
Man Adası’ya Teknik ekipmanların tedarik edilmesi,
Man Adası’ya Dış ticaret ve mevzuat desteği,
Man Adası’ya Yerel bilgilendirme,
Man Adası’ya Ağır kargo, depo ve aktarma çözümleri,
Man Adası’ya Ağır yük taşımacılığı,
Man Adası’ya Anahtar teslim maliyet yönetimi,
Man Adası’ya Sipariş izleme,
Man Adası’ya Vinç ve survey,
Man Adası’ya Full charter ve part charter gemi kiralamaları,
Man Adası’ya Malzemelerin paketlenmesi ve sabitlenmesi,
Man Adası’ya Emtia sigortası,
Man Adası’ya Belge çıkışı,
Man Adası’ya Projeye uygun depolama hizmetleri.


PROJE TAŞIMACILIĞI HİZMETİ İLE NELER TAŞINIR?

• Man Adası’ya Fabrika, enerji santralleri ve boru hatları,
• Man Adası’ya Buhar ve gaz türbinleri,
• Man Adası’ya Transformatör, kondansatör ve ısı kazanları,
• Man Adası’ya Tank ve basınç araçları,
• Man Adası’ya Kurutucu, baca ve demir / çelik fırınları.


Man Adası PROJE TAŞIMACILIĞI YAPAN FİRMALARIN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?


Man Adası’ya proje taşımacılığı yapan firmalar uzman ve dinamik bir kadroya sahip olmalıdır. Man Adası’ya taşınacak olan ekipmanların ve araçların ağır yük taşımacılığına uygun olması, çalışanların ülkelerin prosedürlerini bilmesi, yol analizi yapabilmesi, mühendislik bilgisine sahip olması, farklı coğrafyaları tanıması ve zaman yönetiminin başarılı bir şekilde yapılması Man Adası’ya proje ve ağır yük taşımacılığı yapan firmaların özellikleridir. Man Adası’ya bazen bazı projelerin Man Adası’ya hava, Man Adası’ya kara, Man Adası’ya tren, Man Adası’ya gemi, Man Adası’ya deniz, Man Adası’ya kara gibi birden fazla taşıma şekliyle ulaştırılması gerebilir. Böyle durumlarda Man Adası’ya proje taşımacılığı yapan firmalar her bir seçeneği eksileri ve artılarıyla müşterilerine detaylı bir şekilde açıklamak durumundadır.


Türkiye’ye ve Man Adası’ya hizmet veren, R2 belgesine ilaveten C2 yetki belgesi ve UND üyeliğine sahip Kargo34 Lojistik ile Man Adası’ya proje taşımacılığı hizmetlerinizi profesyonel bir şekilde, güvenle gerçekleştirebilirsiniz.