MAN ADASI YURTDIŞI KARGO

Man Adası Yurtdışı Kargonuzu Man Adası Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Man Adası Doküman gönderimi, Man Adası Dosya gönderimi, Man Adası Evrak gönderimi, Man Adası Pasaport gönderimi, Man Adası Numune gönderimi, Man Adası Paket gönderimi, Man Adası Hediye gönderimi ve Man Adası Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Man Adası acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Man Adası Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Man Adası gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Man Adası’ya sevki yapılır.
Man Adası Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Man Adası gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Man Adası acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Man Adası Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Man Adası DHL, Man Adası FedEx ve Man Adası UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Man Adası Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Man Adası kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Man Adası Kargo Takip Numarası, gönderiniz Man Adası’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Man Adası’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Man Adası gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Man Adası’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

MAN ADASI’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Man Adası Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Man Adası kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Man Adası koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Man Adası kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Man Adası kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Man Adası Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Man Adası’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Man Adası paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Man Adası yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Man Adası Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Man Adası Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.