MALTA YURTDIŞI KARGO

Malta Yurtdışı Kargonuzu Malta Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Malta Doküman gönderimi, Malta Dosya gönderimi, Malta Evrak gönderimi, Malta Pasaport gönderimi, Malta Numune gönderimi, Malta Paket gönderimi, Malta Hediye gönderimi ve Malta Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Malta acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Malta Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Malta gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Malta’ya sevki yapılır.
Malta Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Malta gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Malta acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Malta Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Malta DHL, Malta FedEx ve Malta UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Malta Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Malta kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Malta Kargo Takip Numarası, gönderiniz Malta’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Malta’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Malta gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Malta’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

MALTA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Malta Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Malta kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Malta koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Malta kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Malta kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Malta Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Malta’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Malta paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Malta yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Malta Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Malta Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.