MALI YURTDIŞI KARGO

Mali Yurtdışı Kargonuzu Mali Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Mali Doküman gönderimi, Mali Dosya gönderimi, Mali Evrak gönderimi, Mali Pasaport gönderimi, Mali Numune gönderimi, Mali Paket gönderimi, Mali Hediye gönderimi ve Mali Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Mali acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Mali Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Mali gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Mali’ye sevki yapılır.
Mali Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Mali gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Mali acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Mali Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Mali DHL, Mali FedEx ve Mali UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Mali Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Mali kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Mali Kargo Takip Numarası, gönderiniz Mali’ye çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Mali’ye Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Mali gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Mali’ye yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

MALI’YE KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Mali Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Mali kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Mali koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Mali kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Mali kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Mali Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Mali’ye sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Mali paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Mali yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Mali Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Mali Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.