MALEZYA YURTDIŞI KARGO

Malezya Yurtdışı Kargonuzu Malezya Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Malezya Doküman gönderimi, Malezya Dosya gönderimi, Malezya Evrak gönderimi, Malezya Pasaport gönderimi, Malezya Numune gönderimi, Malezya Paket gönderimi, Malezya Hediye gönderimi ve Malezya Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Malezya acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Malezya Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Malezya gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Malezya’ya sevki yapılır.
Malezya Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Malezya gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Malezya acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Malezya Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Malezya DHL, Malezya FedEx ve Malezya UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Malezya Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Malezya kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Malezya Kargo Takip Numarası, gönderiniz Malezya’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Malezya’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Malezya gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Malezya’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

MALEZYA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Malezya Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Malezya kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Malezya koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Malezya kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Malezya kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Malezya Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Malezya’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Malezya paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Malezya yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Malezya Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Malezya Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.