MALDIVLER YURTDIŞI KARGO

Maldivler Yurtdışı Kargonuzu Maldivler Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Maldivler Doküman gönderimi, Maldivler Dosya gönderimi, Maldivler Evrak gönderimi, Maldivler Pasaport gönderimi, Maldivler Numune gönderimi, Maldivler Paket gönderimi, Maldivler Hediye gönderimi ve Maldivler Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Maldivler acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Maldivler Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Maldivler gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Maldivler’e sevki yapılır.
Maldivler Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Maldivler gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Maldivler acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Maldivler Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Maldivler DHL, Maldivler FedEx ve Maldivler UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Maldivler Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Maldivler kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Maldivler Kargo Takip Numarası, gönderiniz Maldivler’e çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Maldivler’e Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Maldivler gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Maldivler’e yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

MALDIVLER’E KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Maldivler Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Maldivler kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Maldivler koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Maldivler kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Maldivler kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Maldivler Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Maldivler’e sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Maldivler paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Maldivler yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Maldivler Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Maldivler Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.