MAKEDONYA YURTDIŞI KARGO

Makedonya Yurtdışı Kargonuzu Makedonya Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Makedonya Doküman gönderimi, Makedonya Dosya gönderimi, Makedonya Evrak gönderimi, Makedonya Pasaport gönderimi, Makedonya Numune gönderimi, Makedonya Paket gönderimi, Makedonya Hediye gönderimi ve Makedonya Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Makedonya acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Makedonya Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Makedonya gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Makedonya’ya sevki yapılır.
Makedonya Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Makedonya gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Makedonya acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Makedonya Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Makedonya DHL, Makedonya FedEx ve Makedonya UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Makedonya Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Makedonya kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Makedonya Kargo Takip Numarası, gönderiniz Makedonya’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Makedonya’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Makedonya gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Makedonya’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

MAKEDONYA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Makedonya Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Makedonya kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Makedonya koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Makedonya kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Makedonya kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Makedonya Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Makedonya’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Makedonya paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Makedonya yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Makedonya Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Makedonya Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.