• Home
  • Blog
  • Makao Çin’e Proje Taşımacılığı

Makao Çin’e Proje Taşımacılığı

“Makao Çin’e Proje taşımacılığı nedir?” sorusunun cevabı ile başlamak gerekirse Makao Çin’e proje taşımacılığı, Makao Çin’e taşınacak standart dışı ölçülerdeki ağır yüklerin bir yerden başka bir yere yine standart dışı yöntemlerle taşınmasıdır. Makao Çin’e proje taşımacılığında zaman kavramı çok önemlidir. Adı üzerinde, Makao Çin’e birtakım projelerin gerçekleştirilmesi için gerekli olan yükler en kısa sürede ve hasarsız bir şekilde istenilen noktaya ulaştırılmalıdır. Makao Çin’in belirtilen yere geç, eksik ya da hasarlı bir şekilde Makao Çin’e ulaştırılan ürünler büyük meblağların kaybedilmesi anlamına geldiğinden Makao Çin’e proje taşımacılığı, kalite belgeleri tam, uzman, deneyimli ve ağır yük taşımacılığı yapan firmalar tarafından gerçekleştirilmelidir.


Makao Çin PROJE TAŞIMACILIĞI KAPSAMINDA VERİLEN HİZMETLER NELERDİR?


Makao Çin’e Proje taşıma ve senaryo yönetimi,
Makao Çin’e Yol izni alma,
Makao Çin’e Teknik ekipmanların tedarik edilmesi,
Makao Çin’e Dış ticaret ve mevzuat desteği,
Makao Çin’e Yerel bilgilendirme,
Makao Çin’e Ağır kargo, depo ve aktarma çözümleri,
Makao Çin’e Ağır yük taşımacılığı,
Makao Çin’e Anahtar teslim maliyet yönetimi,
Makao Çin’e Sipariş izleme,
Makao Çin’e Vinç ve survey,
Makao Çin’e Full charter ve part charter gemi kiralamaları,
Makao Çin’e Malzemelerin paketlenmesi ve sabitlenmesi,
Makao Çin’e Emtia sigortası,
Makao Çin’e Belge çıkışı,
Makao Çin’e Projeye uygun depolama hizmetleri.


PROJE TAŞIMACILIĞI HİZMETİ İLE NELER TAŞINIR?

• Makao Çin’e Fabrika, enerji santralleri ve boru hatları,
• Makao Çin’e Buhar ve gaz türbinleri,
• Makao Çin’e Transformatör, kondansatör ve ısı kazanları,
• Makao Çin’e Tank ve basınç araçları,
• Makao Çin’e Kurutucu, baca ve demir / çelik fırınları.


Makao Çin PROJE TAŞIMACILIĞI YAPAN FİRMALARIN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?


Makao Çin’e proje taşımacılığı yapan firmalar uzman ve dinamik bir kadroya sahip olmalıdır. Makao Çin’e taşınacak olan ekipmanların ve araçların ağır yük taşımacılığına uygun olması, çalışanların ülkelerin prosedürlerini bilmesi, yol analizi yapabilmesi, mühendislik bilgisine sahip olması, farklı coğrafyaları tanıması ve zaman yönetiminin başarılı bir şekilde yapılması Makao Çin’e proje ve ağır yük taşımacılığı yapan firmaların özellikleridir. Makao Çin’e bazen bazı projelerin Makao Çin’e hava, Makao Çin’e kara, Makao Çin’e tren, Makao Çin’e gemi, Makao Çin’e deniz, Makao Çin’e kara gibi birden fazla taşıma şekliyle ulaştırılması gerebilir. Böyle durumlarda Makao Çin’e proje taşımacılığı yapan firmalar her bir seçeneği eksileri ve artılarıyla müşterilerine detaylı bir şekilde açıklamak durumundadır.


Türkiye’ye ve Makao Çin’e hizmet veren, R2 belgesine ilaveten C2 yetki belgesi ve UND üyeliğine sahip Kargo34 Lojistik ile Makao Çin’e proje taşımacılığı hizmetlerinizi profesyonel bir şekilde, güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google