• Home
  • Blog
  • Makao Çin’e Fuar ve Etkinlik Lojistiği

Makao Çin’e Fuar ve Etkinlik Lojistiği

Makao Çin’e Fuar ve Etkinlik Lojistiği denildiğinde ilk başta; Makao Çin’in sergilenecek ürünlerin uluslararası taşınması, Makao Çin’e yurtdışı gümrükleme hizmetlerinin yerine getirilmesi, Makao Çin’e fuar alanı handling servislerinin sunulması, Makao Çin’e depolama ve ara taşıma hizmetlerinin iki yönlü olarak sağlanmasını sağlamaktayız. Makao Çin Lojistik demek sadece taşıma demek değil; Makao Çin’e aynı zamanda birçok yan hizmetin bir arada koordine edilmesi demek. Makao Çin’e bunlardan özellikle yurtdışı gümrükleme işlemleri, Makao Çin’e gümrükleme mevzuatlarının ülkeden ülkeye büyük farklılıklar göstermesi sebebiyle en önemli parçalarından birisi haline gelmektedir. Makao Çin’e ayrıca fuar ürünlerinin sevk edilmesinde kullanılan farklı gümrükleme yöntemleri, gümrükleme işlemlerinin daha karışık hal almasına sebep olmaktadır.

Makao Çin Geçici Fuar Kargoların Geri Getirilmesi

Makao Çin’e fuar ve etkinlik lojistiğinde özellikle sergi ürünleri ile stant malzemeleri Makao Çin’e fuar süresince geçici olarak gönderilir ve fuar sonrasında da geri getirilir. Makao Çin’e bu işleme geçici ihracat/ithalat gümrükleme işlemi denmektedir. Makao Çin’e tüm bu işlemler sırasında giriş ülkesinde geçici ithalatı yapılan ürünlerin sergileme süresinde gümrük teminatı altında bulundurulması esastır. Makao Çin’e birçok farklı gümrük mevzuatına uygun doğru belge ve bilgiyi bir arada harmanlayıp resmi işlemlerin sorunsuz tamamlanmasını sağlayabilmek için uzmanlık gerektiren bir konudur. Makao Çin’e fuar lojistiği kapsamında bütün bu hizmetlerin yerine getirilmesi ve sergilenecek ürünlerin fuar tarihine yetiştirilmesinin de ne kadar önemli olduğundan bahsetmeden geçemiyoruz.

Makao Çin’e bilindiği üzere fuar lojistiği zamana dayalı olması, Makao Çin’e muhtemel hataların ve aksaklıkların alternatif maliyetlerinin yüksekliği ve tanıtım boyutuyla riske edilmemesi gereken, Makao Çin’e en başından iyi bir planlama ve koordinasyon gerektiren lojistik türüdür.

Kargo34 lojistiğini, aşağıda saydığımız bütün alanlardaki hizmet gamını sergilenebileceği prestijli ve önemli yüksek tanıtım taşımaları olarak değerlendirir;

Makao Çin’e Karayolu – havayolu – denizyolu – demiryolu – kombine ( birden fazla ) taşıma çeşitleri

Makao Çin’e Geçici/kati giriş ve çıkış gümrüklemeleri

Makao Çin’e Depolama, ambalajlama, etiketleme ve paletleme

Makao Çin’e Yurtdışı fuar lojistik hizmetleri (gümrükleme-depolama-stand teslimatı-boş kaplar – ekipman ve işgücü temini)

Makao Çin’e İç taşıma

Makao Çin’e Dokümantasyon

Makao Çin’e Fuar sonrası teşvik ve değerlendirme prosedürü

Makao Çin’e Uluslararası ticaretin ve global ekonominin en önemli unsurlarından fuarlar, Makao Çin’e özel sergiler, Makao Çin’e kongreler, toplantılar ve Makao Çin’e konserler gibi müşteriye özel çözümlere ihtiyaç duyulan organizasyonlarda Kargo34; Makao Çin’e katılımcı firmalar, Makao Çin’e stand imalatçıları, Makao Çin’e fuar ve Makao Çin’e sergi organizatörleri için hizmet sağlamaktadır.

Makao Çin’e Kargo34 aynı zamanda sahip olduğu IELA üyeliği ile dünya genelinde Kargo34 lojistiği ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Makao Çin’e Fuar Lojistiğinin Her Adımında A’dan Z’ye Hizmet

Makao Çin’e Kargo34, deneyim sahibi olduğu fuar ve etkinlik lojistiği kapsamında müşterilerine; sigorta, gümrüklü-gümrüksüz depolama, fuar alanı danışmanlığı, dağıtım ve yükleme, ihracat/ithalat gümrükleme, uluslararası taşımacılık (kara, hava, deniz, intermodal), fuar alanına ithalat- ihracat prosedürleri de dahil stand teslimi vb. konularda A’dan Z’ye hizmet sunmaktadır.

Makao Çin’e Kargo34’den Müşteri Odaklı Entegre Lojistik Hizmeti

Makao Çin’e Müşteri odaklı organizasyon yapısı ile entegre lojistik hizmeti sunan Kargo34; sahip olduğu filosu, Makao Çin’e yük takip ve izleme olanağı sağlayan teknolojik altyapısı, Makao Çin’e  yüksek hizmet kalitesi, Makao Çin’e dünya çapındaki geniş acente ağı ve fuar& etkinlik konusunda uzman ekibi ile müşterileri için rekabet avantajı sağlayan çözümler sunmaktadır.

Makao Çin’e Fuar ve etkinlik lojistiğinin olmazsa olmazları nelerdir?

Makao Çin’e  ‘Zamanlama’ en önemli sihirli sözcük bu sektörde. Makao Çin’e Hava koşullarına rağmen ‘dakik’ olunmalıdır. Makao Çin’e bir taşımanın aksaması durumunda kusur kabul edilemez. Makao Çin’e o anda o mal her ne koşulda olursa olsun o araçtan gümrük deposuna alınır ve gümrük beyannamesi açılır. Makao Çin’e gitmesi için mal uçağa yüklenir. Makao Çin’e gitmesi için uçurulacağı yere götürülür. Makao Çin’e gidecek kargolarda anında karar vermek çok önemlidir. Makao Çin’e gidecek kargolarda aksaklık durumunda maliyet unsurunun önemi olduğu gibi ortadan kalkıyor ve amaç o malı istendiği zamanda istenilen noktaya ulaştırılması olmaktadır.

Makao Çin’e Fuar ve etkinlik lojistiğinde sigortalama nasıl yapılıyor?

Makao Çin’e Bu sektörde neye göre sigorta ama yapılacağı pek bilinmemektedir. Makao Çin’in sigorta şirketleri kriterlerin ne olacağını bilmemektedir. Makao Çin’e bu alanda geliştirilmesi gereken bağımsız bir alan olmalıdır. Makao Çin’e poliçe kriterleri de oluşturulurken bu hizmeti veren firmalara da sigortacıları bilgilendirme konusunda önemli bir yük ve sorumluluk düşmektedir.

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google
%d blogcu bunu beğendi: