MAKAO ÇIN YURTDIŞI KARGO

Makao Çin Yurtdışı Kargonuzu Makao Çin Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Makao Çin Doküman gönderimi, Makao Çin Dosya gönderimi, Makao Çin Evrak gönderimi, Makao Çin Pasaport gönderimi, Makao Çin Numune gönderimi, Makao Çin Paket gönderimi, Makao Çin Hediye gönderimi ve Makao Çin Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Makao Çin acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Makao Çin Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Makao Çin gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Makao Çin’e sevki yapılır.
Makao Çin Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Makao Çin gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Makao Çin acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Makao Çin Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Makao Çin DHL, Makao Çin FedEx ve Makao Çin UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Makao Çin Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Makao Çin kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Makao Çin Kargo Takip Numarası, gönderiniz Makao Çin’e çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Makao Çin’e Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Makao Çin gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Makao Çin’e yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

MAKAO ÇIN’E KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Makao Çin Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Makao Çin kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Makao Çin koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Makao Çin kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Makao Çin kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Makao Çin Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Makao Çin’e sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Makao Çin paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Makao Çin yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Makao Çin Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Makao Çin Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.