MADAGASKAR YURTDIŞI KARGO

Madagaskar Yurtdışı Kargonuzu Madagaskar Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Madagaskar Doküman gönderimi, Madagaskar Dosya gönderimi, Madagaskar Evrak gönderimi, Madagaskar Pasaport gönderimi, Madagaskar Numune gönderimi, Madagaskar Paket gönderimi, Madagaskar Hediye gönderimi ve Madagaskar Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Madagaskar acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Madagaskar Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Madagaskar gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Madagaskar’a sevki yapılır.
Madagaskar Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Madagaskar gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Madagaskar acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Madagaskar Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Madagaskar DHL, Madagaskar FedEx ve Madagaskar UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Madagaskar Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Madagaskar kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Madagaskar Kargo Takip Numarası, gönderiniz Madagaskar’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Madagaskar’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Madagaskar gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Madagaskar’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

MADAGASKAR’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Madagaskar Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Madagaskar kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Madagaskar koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Madagaskar kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Madagaskar kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Madagaskar Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Madagaskar’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Madagaskar paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Madagaskar yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Madagaskar Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Madagaskar Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.