LÜBNAN YURTDIŞI KARGO

Lübnan Yurtdışı Kargonuzu Lübnan Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Lübnan Doküman gönderimi, Lübnan Dosya gönderimi, Lübnan Evrak gönderimi, Lübnan Pasaport gönderimi, Lübnan Numune gönderimi, Lübnan Paket gönderimi, Lübnan Hediye gönderimi ve Lübnan Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Lübnan acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Lübnan Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Lübnan gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Lübnan’a sevki yapılır.
Lübnan Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Lübnan gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Lübnan acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Lübnan Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Lübnan DHL, Lübnan FedEx ve Lübnan UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Lübnan Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Lübnan kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Lübnan Kargo Takip Numarası, gönderiniz Lübnan’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Lübnan’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Lübnan gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Lübnan’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

LÜBNAN’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Lübnan Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Lübnan kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Lübnan koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Lübnan kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Lübnan kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Lübnan Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Lübnan’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Lübnan paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Lübnan yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Lübnan Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Lübnan Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.