LIBYA YURTDIŞI KARGO

Libya Yurtdışı Kargonuzu Libya Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Libya Doküman gönderimi, Libya Dosya gönderimi, Libya Evrak gönderimi, Libya Pasaport gönderimi, Libya Numune gönderimi, Libya Paket gönderimi, Libya Hediye gönderimi ve Libya Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Libya acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Libya Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Libya gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Libya’ya sevki yapılır.
Libya Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Libya gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Libya acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Libya Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Libya DHL, Libya FedEx ve Libya UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Libya Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Libya kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Libya Kargo Takip Numarası, gönderiniz Libya’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Libya’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Libya gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Libya’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

LIBYA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Libya Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Libya kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Libya koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Libya kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Libya kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Libya Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Libya’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Libya paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Libya yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Libya Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Libya Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.