LIBERYA YURTDIŞI KARGO

Liberya Yurtdışı Kargonuzu Liberya Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Liberya Doküman gönderimi, Liberya Dosya gönderimi, Liberya Evrak gönderimi, Liberya Pasaport gönderimi, Liberya Numune gönderimi, Liberya Paket gönderimi, Liberya Hediye gönderimi ve Liberya Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Liberya acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Liberya Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Liberya gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Liberya’ya sevki yapılır.
Liberya Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Liberya gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Liberya acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Liberya Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Liberya DHL, Liberya FedEx ve Liberya UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Liberya Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Liberya kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Liberya Kargo Takip Numarası, gönderiniz Liberya’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Liberya’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Liberya gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Liberya’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

LIBERYA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Liberya Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Liberya kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Liberya koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Liberya kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Liberya kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Liberya Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Liberya’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Liberya paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Liberya yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Liberya Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Liberya Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.