LETONYA YURTDIŞI KARGO

Letonya Yurtdışı Kargonuzu Letonya Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Letonya Doküman gönderimi, Letonya Dosya gönderimi, Letonya Evrak gönderimi, Letonya Pasaport gönderimi, Letonya Numune gönderimi, Letonya Paket gönderimi, Letonya Hediye gönderimi ve Letonya Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Letonya acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Letonya Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Letonya gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Letonya’ya sevki yapılır.
Letonya Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Letonya gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Letonya acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Letonya Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Letonya DHL, Letonya FedEx ve Letonya UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Letonya Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Letonya kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Letonya Kargo Takip Numarası, gönderiniz Letonya’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Letonya’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Letonya gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Letonya’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

LETONYA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Letonya Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Letonya kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Letonya koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Letonya kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Letonya kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Letonya Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Letonya’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Letonya paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Letonya yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Letonya Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Letonya Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.