LESOTHO YURTDIŞI KARGO

Lesotho Yurtdışı Kargonuzu Lesotho Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Lesotho Doküman gönderimi, Lesotho Dosya gönderimi, Lesotho Evrak gönderimi, Lesotho Pasaport gönderimi, Lesotho Numune gönderimi, Lesotho Paket gönderimi, Lesotho Hediye gönderimi ve Lesotho Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Lesotho acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Lesotho Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Lesotho gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Lesotho’ya sevki yapılır.
Lesotho Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Lesotho gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Lesotho acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Lesotho Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Lesotho DHL, Lesotho FedEx ve Lesotho UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Lesotho Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Lesotho kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Lesotho Kargo Takip Numarası, gönderiniz Lesotho’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Lesotho’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Lesotho gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Lesotho’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

LESOTHO’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Lesotho Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Lesotho kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Lesotho koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Lesotho kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Lesotho kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Lesotho Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Lesotho’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Lesotho paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Lesotho yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Lesotho Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Lesotho Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.