LAOS YURTDIŞI KARGO

Laos Yurtdışı Kargonuzu Laos Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Laos Doküman gönderimi, Laos Dosya gönderimi, Laos Evrak gönderimi, Laos Pasaport gönderimi, Laos Numune gönderimi, Laos Paket gönderimi, Laos Hediye gönderimi ve Laos Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Laos acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Laos Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Laos gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Laos’a sevki yapılır.
Laos Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Laos gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Laos acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Laos Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Laos DHL, Laos FedEx ve Laos UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Laos Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Laos kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Laos Kargo Takip Numarası, gönderiniz Laos’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Laos’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Laos gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Laos’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

LAOS’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Laos Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Laos kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Laos koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Laos kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Laos kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Laos Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Laos’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Laos paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Laos yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Laos Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Laos Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.