LAGOS KARGO 

LAGOS UÇAK KARGO 

Lagos Nijerya‘nın en büyük şehri ve eski başkentidir.  Sosyal ve ekonomik olarak Afrika’nın hızlı bir şekilde gelişmekte olan şehirleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. 

Lagos, ticaret hayatı, sosyal hareketliliği ve 1991 yılına kadar ülkenin siyasi anlamda başkenti konumunda olması yönünden de küçük Nijerya olarak bilinmekte. 

Lagos ismini 15. Yy’da Portekizlilerin vermiş olduğu Lagos’un denize kıyısı bulunmaktadır ve bu sebeple halk tarafından “sudaki pırıltı” olarak da biliniyor. 

Lagos şehrinde uçların çok olduğu görülmektedir, iş ve siyaset hayatının yoğun olduğu Osborne ve Muz Adası ülkenin en pahalı yapılarını barındırıyor. Bu bölgede inşa edilen ve bittiğinde Afrika’nın en pahalı ve okyanus gören gayrimenkulü olması düşünülen Eko Atlantic City’nin yapımı bittiğinde oldukça değerli olacaktır. 

Yapımı deniz doldurularak yapılan ve 10 milyon metrekare alana kurulan, 8,5 kilometre uzunluğuna sahip olan ayrıca deniz duvarı ile okyanustan korunan Eko Atlantic’in New York’un Manhattan ilçesindeki gökdelenler gibi olması beklenmektedir. 

Lagos’un diğer bölümünde ise yoksulluk oldukça zirve noktalardadır. Lagos’un kara parçasında hayatlarını devam ettirmeye çalışan bu insanların, ellerindeki temiz su gibi temel imkanları bile sınırlı.   

Kargo34 Lagos Uçak Kargo hizmetimizden yararlanmak isteyen tüm bireysel ya da kurumsal müşterilerimiz için geliştirmiş olduğumuz hizmetlerimizi öğrenmeniz için ofisimize beklemekteyiz. Hem yurtiçi hem de yurtdışı uçak kargo avantajlarımızı kaçırmayın. 

Lagos Uçak Kargo ile Türkiye’den ya da Lagos’tan Türkiye’ye gelmesini istediğiniz bütün kargolarınızın taşımacılığını yapmaktan gurur duyarız.  

Siz değerli müşterilerimiz İhracat veya İthalatçı firma olarak taşıma hizmeti alabilir veya bireysel bir müşterimiz olarak Lagos Uçak Kargo taşımacılığımızı kullanabilirsiniz. 

Lagos Uçak Kargo gönderimlerinde hava yolu kullanılarak gönderilen ya da alınabilen ürünleriniz bir evrak, belge olacağı gibi ağır tonajlı bir makine veya gıda ürünleri olabilir. Hatta ilaç, kimyasal ürünler bile olabilir. 

Siz değerli müşterilerimizin Lagos Uçak Kargo ile göndermek istediğiniz ürünlerinizi depolarımızda teslim almaktayız. 

Lagos Uçak Kargo gidecek olan ürünlerin gümrük, Lojistik, Antrepo, Vergi ve Harç İşlemlerini de tamamlamaktayız. 

Lagos Uçak Kargo ile Lagos’tan tüm Nijerya’ya ve İstanbul’dan tüm Türkiye’ye kargolarınızı hızlı ve ekonomik bir şekilde ulaştırıyoruz. 

Lagos Uçak Kargo, diğer taşıma sektörlerine göre oldukça ayrıcalıklı ve avantajlı bir hizmettir. Hem hızlı hem de karayolu taşımacılığına oranla daha güvenli bir kargo taşıma yöntemidir. 

Lagos Uçak Kargo ile göndereceğiniz her hacimde ve ağırlıktaki kargoların, özellikle de değerli ürünlerinizin sevkiyatını hızlı ve güvenli bir şekilde göndermek için Kargo34’ü seçmeniz sizin açınızdan oldukça isabetli bir karar olacaktır. 

Lagos Uçak Kargo ile gönderdiğiniz kargolarınız ortalama 1-2 gün içinde Lagos depomuza gelmektedir. Lagos Uçak Kargo ile gelen gönderilerle ilgilenen ekibimiz, kargolarınızın gümrükten çıkmasından sonra Lagos içine aynı gün içinde teslimini sağlamaktadır. Lagos dışında sevk edilmesi gereken şehirlere ise Nijerya’nın en hızlı kargoları sayesinde 1-3 gün içinde alıcısına teslim etmekteyiz. 

LAGOS HAVA KARGO 

Lagos’tan Türkiye’ye göndermek istediğiniz kargolarınızı en hızlı şekilde İstanbul depomuza getirmekteyiz. Kargo34 Lagos Hava Kargo ekibimiz, kargolarınız gümrükten çıktıktan sonra ve İstanbul içine aynı gün teslimini gerçekleştirmektedir. Eğer kargonuz İstanbul dışında olan şehirlere gidecek ise Türkiye’nin en hızlı kargoları sayesinde 1 gün içinde adrese teslimi yapılmaktadır. 

Lagos Hava Kargo ve Taşımacılık alanında hizmet vermekte olan Kargo34 ile kargolarınızı sorunsuz bir şekilde ve zamanında alıcıya sevk etmekteyiz. Kargo34 Hava Kargo ile tüm Afrika ülkelerine hizmet vermekteyiz. 

Kargo34 ile Lagos başta olmak üzere Kameron, Güney Afrika, Etyopya, Gana ve diğer Afrika ülkelerine hava taşımacılığı ve deniz yolu taşımacılığı ile tecrübeli ekibimiz ile sorunsuz bir şekilde siz değerli müşterilerimizin kargolarını ulaştırmaktayız. 

Kargo34 olarak, kurumsal müşterilerimize sunmuş olduğumuz Lagos Hava Kargo taşımacılığı hizmetlerimizde yenilenmeyi ilke haline getirmiş bulunuyoruz. Bu sebeple boyutu küçük kargolardan başlayarak, büyük kargo gönderimleri de dahil olmak üzere tüm Lagos Hava Kargo havayolu taşımacılığı ihtiyaçlarınıza hızlı bir şekilde yanıt veriyoruz.  

Siz değerli müşterilerimizin çalışma alanı ne olursa olsun, hızlı ve ekonomik kargo gönderim ihtiyaçlarınız hakkında tüm gönderim seçeneklerimiz de olduğu gibi Lagos Hava Kargo alanında da az maliyet avantajı sağlamayı hedefliyoruz. 

Siz değerli müşterilerimizin kargolarını gönderirken göstermiş olduğumuz hassasiyet ile sizlere kolay ve ulaşılabilir hizmet sağlama amacı ile deneyimli ekibimiz ve güçlü uluslararası anlaşmalar yaparak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.