Kuzey Kore’ye Proje Taşımacılığı

“Kuzey Kore’ye Proje taşımacılığı nedir?” sorusunun cevabı ile başlamak gerekirse Kuzey Kore’ye proje taşımacılığı, Kuzey Kore’ye taşınacak standart dışı ölçülerdeki ağır yüklerin bir yerden başka bir yere yine standart dışı yöntemlerle taşınmasıdır. Kuzey Kore’ye proje taşımacılığında zaman kavramı çok önemlidir. Adı üzerinde, Kuzey Kore’ye birtakım projelerin gerçekleştirilmesi için gerekli olan yükler en kısa sürede ve hasarsız bir şekilde istenilen noktaya ulaştırılmalıdır. Kuzey Kore’nin belirtilen yere geç, eksik ya da hasarlı bir şekilde Kuzey Kore’ye ulaştırılan ürünler büyük meblağların kaybedilmesi anlamına geldiğinden Kuzey Kore’ye proje taşımacılığı, kalite belgeleri tam, uzman, deneyimli ve ağır yük taşımacılığı yapan firmalar tarafından gerçekleştirilmelidir.


Kuzey Kore PROJE TAŞIMACILIĞI KAPSAMINDA VERİLEN HİZMETLER NELERDİR?


Kuzey Kore’ye Proje taşıma ve senaryo yönetimi,
Kuzey Kore’ye Yol izni alma,
Kuzey Kore’ye Teknik ekipmanların tedarik edilmesi,
Kuzey Kore’ye Dış ticaret ve mevzuat desteği,
Kuzey Kore’ye Yerel bilgilendirme,
Kuzey Kore’ye Ağır kargo, depo ve aktarma çözümleri,
Kuzey Kore’ye Ağır yük taşımacılığı,
Kuzey Kore’ye Anahtar teslim maliyet yönetimi,
Kuzey Kore’ye Sipariş izleme,
Kuzey Kore’ye Vinç ve survey,
Kuzey Kore’ye Full charter ve part charter gemi kiralamaları,
Kuzey Kore’ye Malzemelerin paketlenmesi ve sabitlenmesi,
Kuzey Kore’ye Emtia sigortası,
Kuzey Kore’ye Belge çıkışı,
Kuzey Kore’ye Projeye uygun depolama hizmetleri.


PROJE TAŞIMACILIĞI HİZMETİ İLE NELER TAŞINIR?

• Kuzey Kore’ye Fabrika, enerji santralleri ve boru hatları,
• Kuzey Kore’ye Buhar ve gaz türbinleri,
• Kuzey Kore’ye Transformatör, kondansatör ve ısı kazanları,
• Kuzey Kore’ye Tank ve basınç araçları,
• Kuzey Kore’ye Kurutucu, baca ve demir / çelik fırınları.


Kuzey Kore PROJE TAŞIMACILIĞI YAPAN FİRMALARIN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?


Kuzey Kore’ye proje taşımacılığı yapan firmalar uzman ve dinamik bir kadroya sahip olmalıdır. Kuzey Kore’ye taşınacak olan ekipmanların ve araçların ağır yük taşımacılığına uygun olması, çalışanların ülkelerin prosedürlerini bilmesi, yol analizi yapabilmesi, mühendislik bilgisine sahip olması, farklı coğrafyaları tanıması ve zaman yönetiminin başarılı bir şekilde yapılması Kuzey Kore’ye proje ve ağır yük taşımacılığı yapan firmaların özellikleridir. Kuzey Kore’ye bazen bazı projelerin Kuzey Kore’ye hava, Kuzey Kore’ye kara, Kuzey Kore’ye tren, Kuzey Kore’ye gemi, Kuzey Kore’ye deniz, Kuzey Kore’ye kara gibi birden fazla taşıma şekliyle ulaştırılması gerebilir. Böyle durumlarda Kuzey Kore’ye proje taşımacılığı yapan firmalar her bir seçeneği eksileri ve artılarıyla müşterilerine detaylı bir şekilde açıklamak durumundadır.


Türkiye’ye ve Kuzey Kore’ye hizmet veren, R2 belgesine ilaveten C2 yetki belgesi ve UND üyeliğine sahip Kargo34 Lojistik ile Kuzey Kore’ye proje taşımacılığı hizmetlerinizi profesyonel bir şekilde, güvenle gerçekleştirebilirsiniz.