Kuzey Kore’ye Ağır Nakliyat Hizmeti

1996 yılında faliyete başlayan Kargo34 firmamız yıllardır başarılı çalışmaları ile hem bu sektörde deneyim kazanmış hem de Kuzey Kore’ye adını sık sık duyurmaktadır. İstanbul, Hatay ve Mersin’de bulunan ofislerimiz ve farklı şehirlerde de bulunan çok sayıda acentelerimiz ile çalışmalarını sürdüren firmamız ağır yük nakliyesi konusunda da oldukça deneyimlidir. Kuzey Kore’ye uzman ekibi ile birlikte daimi hizmet veren firmamız proje, Kuzey Kore’ye kargo konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Kuzey Kore’ye gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayarak değişen taşıma yöntemlerini uygulamaya devam etmekteyiz. Kuzey Kore’ye nakliyat alanında yeni başarılara imza atan firmamız yatırımlarını daimi olarak arttırmaktadır. Kuzey Kore’ye müşteri ve tedarikçilerin isteklerini uygulayarak ürünün tedarikçiden müşteriye sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesine yardımcı olmaktadır. Kuzey Kore’ye ürünün özelliklerine göre özenle taşınan yükler kısa sürede istenilen adrese teslim edilmektedir.

 

Kuzey Kore’ye Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı

 

Kuzey Kore’ye bilindik boyutların üstünde olan yüklerinizin, ancak kendileri için özel üretilmiş  olan dorseler ve güçlü motorlu çekiciler vasıtasıyla nakledilmesine proje ve ağır yük taşımacılığı olarak geçmektedir. Kuzey Kore’ye Taşımacılık sektörünün en özel kategorilerinden birtanesidir. [ulkeda] Uzunluk, genişlik ya da yükseklikleri bakımından normal çekicilerin ya da dorselerin yeterli olmadığı bu yüklerin taşınabilmesi için alternatif çözümler üretilmesi gerekir. Kuzey Kore’ye kargolarınızın bazılarında ise birkaç çekicinin aynı anda görev alması ile taşınabilecek yükler ortaya çıkabilmektedir. Kuzey Kore’ye özel nitelikli yüklerin taşınabilmesi için birkaç ulaşım tekniğinin yada vasıta’nın bir arada uygulanması zorunlu olabilmektedir. ulaşım tekniğin yada  bu nedenle proje ve ağır yük taşımacılığı deneyim gerektiren bir faaliyet türlerinden birisidir. Kuzey Kore’ye firmamız donanımlı vasıtaları ve pratik çözümleri ile birçok projede görev almış ve başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Kuzey Kore’ye Özel Taşıma Faaliyetleri

Kuzey Kore’ye firmamız tarafından şehirlerarası ya da uluslararası proje ve ağır yük taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Kuzey Kore’ye Karayolu ve denizyolu vasıtalarımız ile standart dışı yüklerde hızlı taşımacılık sağlanmaktadır. Firmamız Kuzey Kore’ye  lowbed araçları ile müşterilerinin hizmetindedir. 3, 4, 5, 6 ve 8 akslı özel araçları ile zor yükler kolay hale getirilmektedir. Kuzey Kore’ye karayolu taşımacılığı ile taşınması imkânsız olan ürünlerde ise Kuzey Kore’ye denizyolu taşımacılığı seçilerek transferler sağlanmaktadır. Kuzey Kore’ye firmamızın ağır nakliyat alanında taşımasını yaptığı bazı ürünler şunlardır:

 

Kuzey Kore’ye Elektrik trafoları taşımacılığı

Kuzey Kore’ye Rüzgâr türbinleri taşımacılığı

 

Kuzey Kore’ye Her türlü iş makinesi taşımacılığı

Kuzey Kore’ye Yüksek boyutlu jeneratörlerin taşımacılığı

Kuzey Kore’ye Enerji santralleri taşımacılığı

Kuzey Kore’ye Beton santralleri taşımacılığı

Kuzey Kore’ye Deniz araçlarının motorları taşımacılığı

Kuzey Kore’ye Yat ve tekne gibi deniz araçları taşımacılığı

Kuzey Kore’ye Proje ve Ağır Taşımacılığı Yüklerde Deneyim

Kuzey Kore’ye Proje ve ağır yük taşımacılığı firmaların kurumsal tecrübelerinin hemen yanında şoför deneyimlerini de içeren özellikli bir taşımadır. Kuzey Kore’ye bu taşımacılık esnasında yapılacak olan hataların ya da oluşacak eksikliklerin zararları daha büyük olmaktadır. Kuzey Kore’ye bazı yüklerde Kuzey Kore’ye günlük hareket saatleri, Kuzey Kore’ye taşımaya devam edilecek saatler, Kuzey Kore’ye hava durumuna göre alınacak önlemler gibi çeşitli durumlar ortaya çıkmaktadır. Kuzey Kore’ye Firmamız proje taşımalarında deneyimi ile fark yaratmaktadır. Kuzey Kore’ye yüke göre araç ve dorse değişimi yapan firmamız taşıma güzergâhı ile ilgili önlemleri de almaktadır. Kuzey Kore’ye Taşıma öncesinde görevli personelimiz tarafından güzergâhın kontrolü yapılmakta ve verilen bilgiler üzerine harekete geçilmektedir. Kuzey Kore’ye araçların önünde ve arkasında koruma aracı hizmeti verilirken, diğer güvenlik önlemleri de alınmaktadır. Kuzey Kore’ye bunların yanında yasal prosedürler yerine getirilip, gerekli izinler firmamız tarafından alınmaktadır.