KUZEY KORE YURTDIŞI KARGO

Kuzey Kore Yurtdışı Kargonuzu Kuzey Kore Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Kuzey Kore Doküman gönderimi, Kuzey Kore Dosya gönderimi, Kuzey Kore Evrak gönderimi, Kuzey Kore Pasaport gönderimi, Kuzey Kore Numune gönderimi, Kuzey Kore Paket gönderimi, Kuzey Kore Hediye gönderimi ve Kuzey Kore Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Kuzey Kore acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Kuzey Kore Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Kuzey Kore gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Kuzey Kore’ye sevki yapılır.
Kuzey Kore Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Kuzey Kore gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Kuzey Kore acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Kuzey Kore Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Kuzey Kore DHL, Kuzey Kore FedEx ve Kuzey Kore UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Kuzey Kore Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Kuzey Kore kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Kuzey Kore Kargo Takip Numarası, gönderiniz Kuzey Kore’ye çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Kuzey Kore’ye Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Kuzey Kore gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Kuzey Kore’ye yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

KUZEY KORE’YE KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Kuzey Kore Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Kuzey Kore kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Kuzey Kore koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Kuzey Kore kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Kuzey Kore kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Kuzey Kore Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Kuzey Kore’ye sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Kuzey Kore paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Kuzey Kore yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Kuzey Kore Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Kuzey Kore Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.