KUVEYT YURTDIŞI KARGO

Kuveyt Yurtdışı Kargonuzu Kuveyt Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Kuveyt Doküman gönderimi, Kuveyt Dosya gönderimi, Kuveyt Evrak gönderimi, Kuveyt Pasaport gönderimi, Kuveyt Numune gönderimi, Kuveyt Paket gönderimi, Kuveyt Hediye gönderimi ve Kuveyt Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Kuveyt acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Kuveyt Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Kuveyt gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Kuveyt’e sevki yapılır.
Kuveyt Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Kuveyt gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Kuveyt acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Kuveyt Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Kuveyt DHL, Kuveyt FedEx ve Kuveyt UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Kuveyt Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Kuveyt kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Kuveyt Kargo Takip Numarası, gönderiniz Kuveyt’e çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Kuveyt’e Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Kuveyt gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Kuveyt’e yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

KUVEYT’E KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Kuveyt Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Kuveyt kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Kuveyt koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Kuveyt kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Kuveyt kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Kuveyt Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Kuveyt’e sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Kuveyt paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Kuveyt yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Kuveyt Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Kuveyt Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.