KÜBA YURTDIŞI KARGO

Küba Yurtdışı Kargonuzu Küba Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Küba Doküman gönderimi, Küba Dosya gönderimi, Küba Evrak gönderimi, Küba Pasaport gönderimi, Küba Numune gönderimi, Küba Paket gönderimi, Küba Hediye gönderimi ve Küba Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Küba acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Küba Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Küba gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Küba’ya sevki yapılır.
Küba Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Küba gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Küba acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Küba Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Küba DHL, Küba FedEx ve Küba UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Küba Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Küba kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Küba Kargo Takip Numarası, gönderiniz Küba’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Küba’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Küba gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Küba’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

KÜBA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Küba Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Küba kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Küba koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Küba kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Küba kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Küba Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Küba’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Küba paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Küba yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Küba Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Küba Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.