Kosta Rika’ya Proje Taşımacılığı

“Kosta Rika’ya Proje taşımacılığı nedir?” sorusunun cevabı ile başlamak gerekirse Kosta Rika’ya proje taşımacılığı, Kosta Rika’ya taşınacak standart dışı ölçülerdeki ağır yüklerin bir yerden başka bir yere yine standart dışı yöntemlerle taşınmasıdır. Kosta Rika’ya proje taşımacılığında zaman kavramı çok önemlidir. Adı üzerinde, Kosta Rika’ya birtakım projelerin gerçekleştirilmesi için gerekli olan yükler en kısa sürede ve hasarsız bir şekilde istenilen noktaya ulaştırılmalıdır. Kosta Rika’nın belirtilen yere geç, eksik ya da hasarlı bir şekilde Kosta Rika’ya ulaştırılan ürünler büyük meblağların kaybedilmesi anlamına geldiğinden Kosta Rika’ya proje taşımacılığı, kalite belgeleri tam, uzman, deneyimli ve ağır yük taşımacılığı yapan firmalar tarafından gerçekleştirilmelidir.


Kosta Rika PROJE TAŞIMACILIĞI KAPSAMINDA VERİLEN HİZMETLER NELERDİR?


Kosta Rika’ya Proje taşıma ve senaryo yönetimi,
Kosta Rika’ya Yol izni alma,
Kosta Rika’ya Teknik ekipmanların tedarik edilmesi,
Kosta Rika’ya Dış ticaret ve mevzuat desteği,
Kosta Rika’ya Yerel bilgilendirme,
Kosta Rika’ya Ağır kargo, depo ve aktarma çözümleri,
Kosta Rika’ya Ağır yük taşımacılığı,
Kosta Rika’ya Anahtar teslim maliyet yönetimi,
Kosta Rika’ya Sipariş izleme,
Kosta Rika’ya Vinç ve survey,
Kosta Rika’ya Full charter ve part charter gemi kiralamaları,
Kosta Rika’ya Malzemelerin paketlenmesi ve sabitlenmesi,
Kosta Rika’ya Emtia sigortası,
Kosta Rika’ya Belge çıkışı,
Kosta Rika’ya Projeye uygun depolama hizmetleri.


PROJE TAŞIMACILIĞI HİZMETİ İLE NELER TAŞINIR?

• Kosta Rika’ya Fabrika, enerji santralleri ve boru hatları,
• Kosta Rika’ya Buhar ve gaz türbinleri,
• Kosta Rika’ya Transformatör, kondansatör ve ısı kazanları,
• Kosta Rika’ya Tank ve basınç araçları,
• Kosta Rika’ya Kurutucu, baca ve demir / çelik fırınları.


Kosta Rika PROJE TAŞIMACILIĞI YAPAN FİRMALARIN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?


Kosta Rika’ya proje taşımacılığı yapan firmalar uzman ve dinamik bir kadroya sahip olmalıdır. Kosta Rika’ya taşınacak olan ekipmanların ve araçların ağır yük taşımacılığına uygun olması, çalışanların ülkelerin prosedürlerini bilmesi, yol analizi yapabilmesi, mühendislik bilgisine sahip olması, farklı coğrafyaları tanıması ve zaman yönetiminin başarılı bir şekilde yapılması Kosta Rika’ya proje ve ağır yük taşımacılığı yapan firmaların özellikleridir. Kosta Rika’ya bazen bazı projelerin Kosta Rika’ya hava, Kosta Rika’ya kara, Kosta Rika’ya tren, Kosta Rika’ya gemi, Kosta Rika’ya deniz, Kosta Rika’ya kara gibi birden fazla taşıma şekliyle ulaştırılması gerebilir. Böyle durumlarda Kosta Rika’ya proje taşımacılığı yapan firmalar her bir seçeneği eksileri ve artılarıyla müşterilerine detaylı bir şekilde açıklamak durumundadır.


Türkiye’ye ve Kosta Rika’ya hizmet veren, R2 belgesine ilaveten C2 yetki belgesi ve UND üyeliğine sahip Kargo34 Lojistik ile Kosta Rika’ya proje taşımacılığı hizmetlerinizi profesyonel bir şekilde, güvenle gerçekleştirebilirsiniz.