Kosta Rika’ya Ağır Nakliyat Hizmeti

1996 yılında faliyete başlayan Kargo34 firmamız yıllardır başarılı çalışmaları ile hem bu sektörde deneyim kazanmış hem de Kosta Rika’ya adını sık sık duyurmaktadır. İstanbul, Hatay ve Mersin’de bulunan ofislerimiz ve farklı şehirlerde de bulunan çok sayıda acentelerimiz ile çalışmalarını sürdüren firmamız ağır yük nakliyesi konusunda da oldukça deneyimlidir. Kosta Rika’ya uzman ekibi ile birlikte daimi hizmet veren firmamız proje, Kosta Rika’ya kargo konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Kosta Rika’ya gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayarak değişen taşıma yöntemlerini uygulamaya devam etmekteyiz. Kosta Rika’ya nakliyat alanında yeni başarılara imza atan firmamız yatırımlarını daimi olarak arttırmaktadır. Kosta Rika’ya müşteri ve tedarikçilerin isteklerini uygulayarak ürünün tedarikçiden müşteriye sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesine yardımcı olmaktadır. Kosta Rika’ya ürünün özelliklerine göre özenle taşınan yükler kısa sürede istenilen adrese teslim edilmektedir.

 

Kosta Rika’ya Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı

 

Kosta Rika’ya bilindik boyutların üstünde olan yüklerinizin, ancak kendileri için özel üretilmiş  olan dorseler ve güçlü motorlu çekiciler vasıtasıyla nakledilmesine proje ve ağır yük taşımacılığı olarak geçmektedir. Kosta Rika’ya Taşımacılık sektörünün en özel kategorilerinden birtanesidir. [ulkeda] Uzunluk, genişlik ya da yükseklikleri bakımından normal çekicilerin ya da dorselerin yeterli olmadığı bu yüklerin taşınabilmesi için alternatif çözümler üretilmesi gerekir. Kosta Rika’ya kargolarınızın bazılarında ise birkaç çekicinin aynı anda görev alması ile taşınabilecek yükler ortaya çıkabilmektedir. Kosta Rika’ya özel nitelikli yüklerin taşınabilmesi için birkaç ulaşım tekniğinin yada vasıta’nın bir arada uygulanması zorunlu olabilmektedir. ulaşım tekniğin yada  bu nedenle proje ve ağır yük taşımacılığı deneyim gerektiren bir faaliyet türlerinden birisidir. Kosta Rika’ya firmamız donanımlı vasıtaları ve pratik çözümleri ile birçok projede görev almış ve başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Kosta Rika’ya Özel Taşıma Faaliyetleri

Kosta Rika’ya firmamız tarafından şehirlerarası ya da uluslararası proje ve ağır yük taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Kosta Rika’ya Karayolu ve denizyolu vasıtalarımız ile standart dışı yüklerde hızlı taşımacılık sağlanmaktadır. Firmamız Kosta Rika’ya  lowbed araçları ile müşterilerinin hizmetindedir. 3, 4, 5, 6 ve 8 akslı özel araçları ile zor yükler kolay hale getirilmektedir. Kosta Rika’ya karayolu taşımacılığı ile taşınması imkânsız olan ürünlerde ise Kosta Rika’ya denizyolu taşımacılığı seçilerek transferler sağlanmaktadır. Kosta Rika’ya firmamızın ağır nakliyat alanında taşımasını yaptığı bazı ürünler şunlardır:

 

Kosta Rika’ya Elektrik trafoları taşımacılığı

Kosta Rika’ya Rüzgâr türbinleri taşımacılığı

 

Kosta Rika’ya Her türlü iş makinesi taşımacılığı

Kosta Rika’ya Yüksek boyutlu jeneratörlerin taşımacılığı

Kosta Rika’ya Enerji santralleri taşımacılığı

Kosta Rika’ya Beton santralleri taşımacılığı

Kosta Rika’ya Deniz araçlarının motorları taşımacılığı

Kosta Rika’ya Yat ve tekne gibi deniz araçları taşımacılığı

Kosta Rika’ya Proje ve Ağır Taşımacılığı Yüklerde Deneyim

Kosta Rika’ya Proje ve ağır yük taşımacılığı firmaların kurumsal tecrübelerinin hemen yanında şoför deneyimlerini de içeren özellikli bir taşımadır. Kosta Rika’ya bu taşımacılık esnasında yapılacak olan hataların ya da oluşacak eksikliklerin zararları daha büyük olmaktadır. Kosta Rika’ya bazı yüklerde Kosta Rika’ya günlük hareket saatleri, Kosta Rika’ya taşımaya devam edilecek saatler, Kosta Rika’ya hava durumuna göre alınacak önlemler gibi çeşitli durumlar ortaya çıkmaktadır. Kosta Rika’ya Firmamız proje taşımalarında deneyimi ile fark yaratmaktadır. Kosta Rika’ya yüke göre araç ve dorse değişimi yapan firmamız taşıma güzergâhı ile ilgili önlemleri de almaktadır. Kosta Rika’ya Taşıma öncesinde görevli personelimiz tarafından güzergâhın kontrolü yapılmakta ve verilen bilgiler üzerine harekete geçilmektedir. Kosta Rika’ya araçların önünde ve arkasında koruma aracı hizmeti verilirken, diğer güvenlik önlemleri de alınmaktadır. Kosta Rika’ya bunların yanında yasal prosedürler yerine getirilip, gerekli izinler firmamız tarafından alınmaktadır.