KOSTA RIKA YURTDIŞI KARGO

Kosta Rika Yurtdışı Kargonuzu Kosta Rika Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Kosta Rika Doküman gönderimi, Kosta Rika Dosya gönderimi, Kosta Rika Evrak gönderimi, Kosta Rika Pasaport gönderimi, Kosta Rika Numune gönderimi, Kosta Rika Paket gönderimi, Kosta Rika Hediye gönderimi ve Kosta Rika Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Kosta Rika acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Kosta Rika Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Kosta Rika gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Kosta Rika’ya sevki yapılır.
Kosta Rika Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Kosta Rika gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Kosta Rika acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Kosta Rika Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Kosta Rika DHL, Kosta Rika FedEx ve Kosta Rika UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Kosta Rika Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Kosta Rika kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Kosta Rika Kargo Takip Numarası, gönderiniz Kosta Rika’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Kosta Rika’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Kosta Rika gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Kosta Rika’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

KOSTA RIKA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Kosta Rika Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Kosta Rika kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Kosta Rika koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Kosta Rika kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Kosta Rika kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Kosta Rika Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Kosta Rika’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Kosta Rika paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Kosta Rika yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Kosta Rika Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Kosta Rika Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.