KONGO YURTDIŞI KARGO

Kongo Yurtdışı Kargonuzu Kongo Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Kongo Doküman gönderimi, Kongo Dosya gönderimi, Kongo Evrak gönderimi, Kongo Pasaport gönderimi, Kongo Numune gönderimi, Kongo Paket gönderimi, Kongo Hediye gönderimi ve Kongo Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Kongo acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Kongo Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Kongo gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Kongo’ya sevki yapılır.
Kongo Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Kongo gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Kongo acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Kongo Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Kongo DHL, Kongo FedEx ve Kongo UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Kongo Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Kongo kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Kongo Kargo Takip Numarası, gönderiniz Kongo’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Kongo’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Kongo gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Kongo’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

KONGO’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Kongo Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Kongo kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Kongo koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Kongo kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Kongo kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Kongo Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Kongo’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Kongo paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Kongo yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Kongo Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Kongo Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.