Kongo Demokratik'e Fuar Ve Etkinlik Lojistiği Hakkındaki Detaylar - Kargo 34
  • Home
  • Blog
  • Kongo Demokratik’e Fuar ve Etkinlik Lojistiği

Kongo Demokratik’e Fuar ve Etkinlik Lojistiği

Kongo Demokratik’e Fuar ve Etkinlik Lojistiği denildiğinde ilk başta; Kongo Demokratik’in sergilenecek ürünlerin uluslararası taşınması, Kongo Demokratik’e yurtdışı gümrükleme hizmetlerinin yerine getirilmesi, Kongo Demokratik’e fuar alanı handling servislerinin sunulması, Kongo Demokratik’e depolama ve ara taşıma hizmetlerinin iki yönlü olarak sağlanmasını sağlamaktayız. Kongo Demokratik Lojistik demek sadece taşıma demek değil; Kongo Demokratik’e aynı zamanda birçok yan hizmetin bir arada koordine edilmesi demek. Kongo Demokratik’e bunlardan özellikle yurtdışı gümrükleme işlemleri, Kongo Demokratik’e gümrükleme mevzuatlarının ülkeden ülkeye büyük farklılıklar göstermesi sebebiyle en önemli parçalarından birisi haline gelmektedir. Kongo Demokratik’e ayrıca fuar ürünlerinin sevk edilmesinde kullanılan farklı gümrükleme yöntemleri, gümrükleme işlemlerinin daha karışık hal almasına sebep olmaktadır.

Kongo Demokratik Geçici Fuar Kargoların Geri Getirilmesi

Kongo Demokratik’e fuar ve etkinlik lojistiğinde özellikle sergi ürünleri ile stant malzemeleri Kongo Demokratik’e fuar süresince geçici olarak gönderilir ve fuar sonrasında da geri getirilir. Kongo Demokratik’e bu işleme geçici ihracat/ithalat gümrükleme işlemi denmektedir. Kongo Demokratik’e tüm bu işlemler sırasında giriş ülkesinde geçici ithalatı yapılan ürünlerin sergileme süresinde gümrük teminatı altında bulundurulması esastır. Kongo Demokratik’e birçok farklı gümrük mevzuatına uygun doğru belge ve bilgiyi bir arada harmanlayıp resmi işlemlerin sorunsuz tamamlanmasını sağlayabilmek için uzmanlık gerektiren bir konudur. Kongo Demokratik’e fuar lojistiği kapsamında bütün bu hizmetlerin yerine getirilmesi ve sergilenecek ürünlerin fuar tarihine yetiştirilmesinin de ne kadar önemli olduğundan bahsetmeden geçemiyoruz.

Kongo Demokratik’e bilindiği üzere fuar lojistiği zamana dayalı olması, Kongo Demokratik’e muhtemel hataların ve aksaklıkların alternatif maliyetlerinin yüksekliği ve tanıtım boyutuyla riske edilmemesi gereken, Kongo Demokratik’e en başından iyi bir planlama ve koordinasyon gerektiren lojistik türüdür.

Kargo34 lojistiğini, aşağıda saydığımız bütün alanlardaki hizmet gamını sergilenebileceği prestijli ve önemli yüksek tanıtım taşımaları olarak değerlendirir;

Kongo Demokratik’e Karayolu – havayolu – denizyolu – demiryolu – kombine ( birden fazla ) taşıma çeşitleri

Kongo Demokratik’e Geçici/kati giriş ve çıkış gümrüklemeleri

Kongo Demokratik’e Depolama, ambalajlama, etiketleme ve paletleme

Kongo Demokratik’e Yurtdışı fuar lojistik hizmetleri (gümrükleme-depolama-stand teslimatı-boş kaplar – ekipman ve işgücü temini)

Kongo Demokratik’e İç taşıma

Kongo Demokratik’e Dokümantasyon

Kongo Demokratik’e Fuar sonrası teşvik ve değerlendirme prosedürü

Kongo Demokratik’e Uluslararası ticaretin ve global ekonominin en önemli unsurlarından fuarlar, Kongo Demokratik’e özel sergiler, Kongo Demokratik’e kongreler, toplantılar ve Kongo Demokratik’e konserler gibi müşteriye özel çözümlere ihtiyaç duyulan organizasyonlarda Kargo34; Kongo Demokratik’e katılımcı firmalar, Kongo Demokratik’e stand imalatçıları, Kongo Demokratik’e fuar ve Kongo Demokratik’e sergi organizatörleri için hizmet sağlamaktadır.

Kongo Demokratik’e Kargo34 aynı zamanda sahip olduğu IELA üyeliği ile dünya genelinde Kargo34 lojistiği ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Kongo Demokratik’e Fuar Lojistiğinin Her Adımında A’dan Z’ye Hizmet

Kongo Demokratik’e Kargo34, deneyim sahibi olduğu fuar ve etkinlik lojistiği kapsamında müşterilerine; sigorta, gümrüklü-gümrüksüz depolama, fuar alanı danışmanlığı, dağıtım ve yükleme, ihracat/ithalat gümrükleme, uluslararası taşımacılık (kara, hava, deniz, intermodal), fuar alanına ithalat- ihracat prosedürleri de dahil stand teslimi vb. konularda A’dan Z’ye hizmet sunmaktadır.

Kongo Demokratik’e Kargo34’den Müşteri Odaklı Entegre Lojistik Hizmeti

Kongo Demokratik’e Müşteri odaklı organizasyon yapısı ile entegre lojistik hizmeti sunan Kargo34; sahip olduğu filosu, Kongo Demokratik’e yük takip ve izleme olanağı sağlayan teknolojik altyapısı, Kongo Demokratik’e  yüksek hizmet kalitesi, Kongo Demokratik’e dünya çapındaki geniş acente ağı ve fuar& etkinlik konusunda uzman ekibi ile müşterileri için rekabet avantajı sağlayan çözümler sunmaktadır.

Kongo Demokratik’e Fuar ve etkinlik lojistiğinin olmazsa olmazları nelerdir?

Kongo Demokratik’e  ‘Zamanlama’ en önemli sihirli sözcük bu sektörde. Kongo Demokratik’e Hava koşullarına rağmen ‘dakik’ olunmalıdır. Kongo Demokratik’e bir taşımanın aksaması durumunda kusur kabul edilemez. Kongo Demokratik’e o anda o mal her ne koşulda olursa olsun o araçtan gümrük deposuna alınır ve gümrük beyannamesi açılır. Kongo Demokratik’e gitmesi için mal uçağa yüklenir. Kongo Demokratik’e gitmesi için uçurulacağı yere götürülür. Kongo Demokratik’e gidecek kargolarda anında karar vermek çok önemlidir. Kongo Demokratik’e gidecek kargolarda aksaklık durumunda maliyet unsurunun önemi olduğu gibi ortadan kalkıyor ve amaç o malı istendiği zamanda istenilen noktaya ulaştırılması olmaktadır.

Kongo Demokratik’e Fuar ve etkinlik lojistiğinde sigortalama nasıl yapılıyor?

Kongo Demokratik’e Bu sektörde neye göre sigorta ama yapılacağı pek bilinmemektedir. Kongo Demokratik’in sigorta şirketleri kriterlerin ne olacağını bilmemektedir. Kongo Demokratik’e bu alanda geliştirilmesi gereken bağımsız bir alan olmalıdır. Kongo Demokratik’e poliçe kriterleri de oluşturulurken bu hizmeti veren firmalara da sigortacıları bilgilendirme konusunda önemli bir yük ve sorumluluk düşmektedir.

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google
Call Now ButtonHemen Arayın
%d blogcu bunu beğendi: