Kongo Demokratik’e Ağır Nakliyat Hizmeti

1996 yılında faliyete başlayan Kargo34 firmamız yıllardır başarılı çalışmaları ile hem bu sektörde deneyim kazanmış hem de Kongo Demokratik’e adını sık sık duyurmaktadır. İstanbul, Hatay ve Mersin’de bulunan ofislerimiz ve farklı şehirlerde de bulunan çok sayıda acentelerimiz ile çalışmalarını sürdüren firmamız ağır yük nakliyesi konusunda da oldukça deneyimlidir. Kongo Demokratik’e uzman ekibi ile birlikte daimi hizmet veren firmamız proje, Kongo Demokratik’e kargo konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Kongo Demokratik’e gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayarak değişen taşıma yöntemlerini uygulamaya devam etmekteyiz. Kongo Demokratik’e nakliyat alanında yeni başarılara imza atan firmamız yatırımlarını daimi olarak arttırmaktadır. Kongo Demokratik’e müşteri ve tedarikçilerin isteklerini uygulayarak ürünün tedarikçiden müşteriye sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesine yardımcı olmaktadır. Kongo Demokratik’e ürünün özelliklerine göre özenle taşınan yükler kısa sürede istenilen adrese teslim edilmektedir.

 

Kongo Demokratik’e Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı

 

Kongo Demokratik’e bilindik boyutların üstünde olan yüklerinizin, ancak kendileri için özel üretilmiş  olan dorseler ve güçlü motorlu çekiciler vasıtasıyla nakledilmesine proje ve ağır yük taşımacılığı olarak geçmektedir. Kongo Demokratik’e Taşımacılık sektörünün en özel kategorilerinden birtanesidir. [ulkeda] Uzunluk, genişlik ya da yükseklikleri bakımından normal çekicilerin ya da dorselerin yeterli olmadığı bu yüklerin taşınabilmesi için alternatif çözümler üretilmesi gerekir. Kongo Demokratik’e kargolarınızın bazılarında ise birkaç çekicinin aynı anda görev alması ile taşınabilecek yükler ortaya çıkabilmektedir. Kongo Demokratik’e özel nitelikli yüklerin taşınabilmesi için birkaç ulaşım tekniğinin yada vasıta’nın bir arada uygulanması zorunlu olabilmektedir. ulaşım tekniğin yada  bu nedenle proje ve ağır yük taşımacılığı deneyim gerektiren bir faaliyet türlerinden birisidir. Kongo Demokratik’e firmamız donanımlı vasıtaları ve pratik çözümleri ile birçok projede görev almış ve başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Kongo Demokratik’e Özel Taşıma Faaliyetleri

Kongo Demokratik’e firmamız tarafından şehirlerarası ya da uluslararası proje ve ağır yük taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Kongo Demokratik’e Karayolu ve denizyolu vasıtalarımız ile standart dışı yüklerde hızlı taşımacılık sağlanmaktadır. Firmamız Kongo Demokratik’e  lowbed araçları ile müşterilerinin hizmetindedir. 3, 4, 5, 6 ve 8 akslı özel araçları ile zor yükler kolay hale getirilmektedir. Kongo Demokratik’e karayolu taşımacılığı ile taşınması imkânsız olan ürünlerde ise Kongo Demokratik’e denizyolu taşımacılığı seçilerek transferler sağlanmaktadır. Kongo Demokratik’e firmamızın ağır nakliyat alanında taşımasını yaptığı bazı ürünler şunlardır:

 

Kongo Demokratik’e Elektrik trafoları taşımacılığı

Kongo Demokratik’e Rüzgâr türbinleri taşımacılığı

 

Kongo Demokratik’e Her türlü iş makinesi taşımacılığı

Kongo Demokratik’e Yüksek boyutlu jeneratörlerin taşımacılığı

Kongo Demokratik’e Enerji santralleri taşımacılığı

Kongo Demokratik’e Beton santralleri taşımacılığı

Kongo Demokratik’e Deniz araçlarının motorları taşımacılığı

Kongo Demokratik’e Yat ve tekne gibi deniz araçları taşımacılığı

Kongo Demokratik’e Proje ve Ağır Taşımacılığı Yüklerde Deneyim

Kongo Demokratik’e Proje ve ağır yük taşımacılığı firmaların kurumsal tecrübelerinin hemen yanında şoför deneyimlerini de içeren özellikli bir taşımadır. Kongo Demokratik’e bu taşımacılık esnasında yapılacak olan hataların ya da oluşacak eksikliklerin zararları daha büyük olmaktadır. Kongo Demokratik’e bazı yüklerde Kongo Demokratik’e günlük hareket saatleri, Kongo Demokratik’e taşımaya devam edilecek saatler, Kongo Demokratik’e hava durumuna göre alınacak önlemler gibi çeşitli durumlar ortaya çıkmaktadır. Kongo Demokratik’e Firmamız proje taşımalarında deneyimi ile fark yaratmaktadır. Kongo Demokratik’e yüke göre araç ve dorse değişimi yapan firmamız taşıma güzergâhı ile ilgili önlemleri de almaktadır. Kongo Demokratik’e Taşıma öncesinde görevli personelimiz tarafından güzergâhın kontrolü yapılmakta ve verilen bilgiler üzerine harekete geçilmektedir. Kongo Demokratik’e araçların önünde ve arkasında koruma aracı hizmeti verilirken, diğer güvenlik önlemleri de alınmaktadır. Kongo Demokratik’e bunların yanında yasal prosedürler yerine getirilip, gerekli izinler firmamız tarafından alınmaktadır.