KONGO DEMOKRATIK YURTDIŞI KARGO

Kongo Demokratik Yurtdışı Kargonuzu Kongo Demokratik Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Kongo Demokratik Doküman gönderimi, Kongo Demokratik Dosya gönderimi, Kongo Demokratik Evrak gönderimi, Kongo Demokratik Pasaport gönderimi, Kongo Demokratik Numune gönderimi, Kongo Demokratik Paket gönderimi, Kongo Demokratik Hediye gönderimi ve Kongo Demokratik Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Kongo Demokratik acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Kongo Demokratik Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Kongo Demokratik gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Kongo Demokratik’e sevki yapılır.
Kongo Demokratik Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Kongo Demokratik gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Kongo Demokratik acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Kongo Demokratik Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Kongo Demokratik DHL, Kongo Demokratik FedEx ve Kongo Demokratik UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Kongo Demokratik Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Kongo Demokratik kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Kongo Demokratik Kargo Takip Numarası, gönderiniz Kongo Demokratik’e çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Kongo Demokratik’e Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Kongo Demokratik gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Kongo Demokratik’e yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

KONGO DEMOKRATIK’E KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Kongo Demokratik Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Kongo Demokratik kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Kongo Demokratik koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Kongo Demokratik kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Kongo Demokratik kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Kongo Demokratik Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Kongo Demokratik’e sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Kongo Demokratik paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Kongo Demokratik yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Kongo Demokratik Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Kongo Demokratik Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.