KONGO DEMOKRATIK GEMİ İŞLETMECİLİKLERİ Hakkındaki Detaylar - Kargo 34
  • Home
  • Blog
  • KONGO DEMOKRATIK GEMİ İŞLETMECİLİKLERİ

KONGO DEMOKRATIK GEMİ İŞLETMECİLİKLERİ

Kargo34 gemi işletmeciliğini ticari ve teknik gemi işletmeciliği olmak üzere iki grupta hizmet veriyor. Kargo34’ten Kongo Demokratik’e gemi kiralama hizmeti alan firmalar , kiralamış olduğu geminin teknik bakımını kendisi yapıyor ama ticari bakımdan işletmesi  için başka bir firmayı yetkilendirebiliyor yada teknik bakımında destek alıyor olsa da ticari bakımdan kendi işletmektedir. Aynı şekilde firmalar Kongo Demokratik’e kiralamış oldukları gemilerini, Kongo Demokratik’e gemi kiralama kapsamında tamamen kendi firması tarafından işletebiliyor yada başka bir firmaya tamamen yetki verebilmektedir.

Kongo Demokratik’e GEMİ KİRALAMA VE BROKERLAR

Denizyolu taşımacılığı hizmeti özellikle uluslararası taşımacılık hizmetleri içinde en çok tercih edilen hizmetler arasında yer almaktadır. Türkiye’den Kongo Demokratik’e olan ticaretin yaklaşık olarak %90’ı denizyolu taşımacılığı hizmeti ile yapılmaktadır. Kongo Demokratik’e yapılan denizyolu taşımacılığının maliyeti de oldukça düşük olmakla birlikte Kongo Demokratik’e gidecek malzemenin miktarı yada boyutunun büyüklüğü farketmeksizin Kongo Demokratik’e götürülmesine imkan sağlamaktadır. Kongo Demokratik’e giden gemilerin yük taşıma kapasiteleri fazla olduğu için, Kongo Demokratik’e malzeme taşıma maliyetide düşüyor. Bu sebep ile Kongo Demokratik’e malzeme yapacak kurum yada kuruluşların Kongo Demokratik’e gemi kiralama istekleri de artıyor.

Kongo Demokratik’e GEMİ KİRALAMA SÜREÇLERİ

Kongo Demokratik’e malzeme taşımacılığı, Kongo Demokratik’e gemi kiralama ile de yapılabiliyor. Kongo Demokratik’e Gemi kiralama süreci, koşulları taşıma durumuna göre farklılık gösterecek biçimde hazırlanan sözleşmeler ile başlamaktadır.

Kongo Demokratik’in BROKER KİMDİR?

Kongo Demokratik’e deniz ticareti kapsamında taraflardan hiçbirine vekil yada acente tarzında bir sıfat ile sürekli olarak bağlı olmayan ve bir ücret karşılığında yapılan sözleşmelere aracılık yapan kişi yada kurumlara broker denir.

Kongo Demokratik’e Gemi kiralama işlemleri de çoğunluk ile brokerler tarafından yürütülüyor.

Broker, şirket içerisinden seçilebildiğigibi şirket dışarısından da seçilebiliyor. Korgo34’ten Kongo Demokratik’e Gemi kiralama ve buna benzer olan ticari işlemler broker tarafından yapılıyor. Kongo Demokratik’e yapılan gemi kiralama hizmetinden önce geminin bakımı, onarımı, yakıt, malzeme, güverte gibi teknik işlemleri veya makine enspektörleri tarzı işlemler teknik elemanlar tarafından kontrol ediliyor. Brokerlar genel olarak istihbarat gücü ve piyasaya hakimiyeti ile iki tarafın anlaşmasına aracılık etmektedir.

Kongo Demokratik’e GEMİ KİRALAMADA SÖZLEŞME TARAFLARI

Kongo Demokratik’e Gemi kiralama sözleşmelerinde bulunan taraflar arasında taşıyan firma Kargo34 olmaktadır. Kongo Demokratik’e malzemesini taşıtacak olan ithalatçı ve ihracatçı firmalar ya da malzemenin alım satımına aracılık yapmakta olan firmalar taşıtan veya kiracı unvanlarını almaktadır. Kargo34 ise işletme yetkisi olarak taşıtan unvanını alıyor.

Kargo34 müşterilerine Kongo Demokratik’e  gemi kiralama hizmeti vererek, her türlü malzemenin güvenle ve zamanında taşınmasının garantisini veriyor.

Malzemenin Kongo Demokratik’e teslimatını en uygun gemiler ile gerçekleştiriyor.

Kargo34 bünyesinde hizmet vermekte olan diğer bir hizmet alanımız Kongo Demokratik’e gemi kiralama alanında tecrübemiz ile müşterilerimizin malzemelerini hep heyecan ile taşımaktayız.

Kargo34 olarak sizin malzemeniz, bizim malzememiz anlayışına sahibiz. Uzun yıllardır ÜLKEDEN Türkiye’nin çeşitli limanlarına gelmiş olan yüklerin brokerliğini yapıyoruz. Bunun yanında levha saç, profil, krom madeni, blok mermer yükleri için de Kongo Demokratik’e gemi kiralama hizmeti sunmaktayız.

Referans firmalarımız için bizimle 0539 602 29 34 numaralarımızdan irtibata geçebilir ya da operasyon@remora.com.tr adresine yük veya gemi taleplerinizi bildirebilirsiniz.

Kongo Demokratik’e GEMİ KİRALAMA HİZMETİNDE PART KARGO NEDİR?

Kargo34, Türkiye ve Kongo Demokratik genelindeki pek çok kurumsal şirkete gemi kiralama hizmeti veriyor.

Kongo Demokratik’e komple gemi kiralama hizmetinden hariç doğru zamanda doğru malzemeleri bir araya getirerek değerli müşterilerimize çok daha düşük maliyet sunmayı amaçladığımız  için part cargo taşıma olanağı sunuyoruz.  Malzemelerinizin en güvenli ve maliyet bakımından en ucuz taşınabilmesi için Kongo Demokratik’in bulunan armatörler ile iş birliği sağlamaktayız.

Kongo Demokratik’e 1.000 tondan 60.000 tona kadar olan malzemelerin çok güvenli ve maliyet bakımından en az şekilde götürülebilmesi için çalışıyoruz.

Kargo34 Kongo Demokratik’e gemi kiralama ve part cargo taşıma hizmetlerinden başka taşınacak olan malzemelerin özelliklerine göre genel olarak proje taşımalarında tercih edilen büyük vinçli gemi, ro-ro gemisi veya roll trailer ve flatrack üniteleri ile taşıma hizmeti veren armatörler ile yıllık anlaşmalar yapıyoruz.

Kongo Demokratik’e BÜYÜK VİNÇLİ GEMİ, RO-RO GEMİSİ VEYA ROLL TRAİLER VE FLATRACK ÜNİTELERİ İLE TAŞINAN ÜRÜNLER

  Otomobil,

  Dozerler ve İş makineleri,

  Ticari araçlar,

  Kamyonlar ve Otobüsler,

  Forkliftler

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google
Call Now ButtonHemen Arayın
%d blogcu bunu beğendi: