KOMORLAR YURTDIŞI KARGO

Komorlar Yurtdışı Kargonuzu Komorlar Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Komorlar Doküman gönderimi, Komorlar Dosya gönderimi, Komorlar Evrak gönderimi, Komorlar Pasaport gönderimi, Komorlar Numune gönderimi, Komorlar Paket gönderimi, Komorlar Hediye gönderimi ve Komorlar Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Komorlar acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Komorlar Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Komorlar gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Komorlar’a sevki yapılır.
Komorlar Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Komorlar gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Komorlar acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Komorlar Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Komorlar DHL, Komorlar FedEx ve Komorlar UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Komorlar Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Komorlar kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Komorlar Kargo Takip Numarası, gönderiniz Komorlar’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Komorlar’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Komorlar gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Komorlar’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

KOMORLAR’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Komorlar Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Komorlar kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Komorlar koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Komorlar kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Komorlar kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Komorlar Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Komorlar’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Komorlar paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Komorlar yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Komorlar Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Komorlar Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.