KIRIBATI YURTDIŞI KARGO

Kiribati Yurtdışı Kargonuzu Kiribati Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Kiribati Doküman gönderimi, Kiribati Dosya gönderimi, Kiribati Evrak gönderimi, Kiribati Pasaport gönderimi, Kiribati Numune gönderimi, Kiribati Paket gönderimi, Kiribati Hediye gönderimi ve Kiribati Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Kiribati acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Kiribati Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Kiribati gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Kiribati’ye sevki yapılır.
Kiribati Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Kiribati gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Kiribati acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Kiribati Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Kiribati DHL, Kiribati FedEx ve Kiribati UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Kiribati Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Kiribati kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Kiribati Kargo Takip Numarası, gönderiniz Kiribati’ye çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Kiribati’ye Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Kiribati gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Kiribati’ye yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

KIRIBATI’YE KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Kiribati Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Kiribati kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Kiribati koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Kiribati kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Kiribati kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Kiribati Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Kiribati’ye sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Kiribati paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Kiribati yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Kiribati Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Kiribati Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.