Kırgızistan’a Ağır Nakliyat Hizmeti

1996 yılında faliyete başlayan Kargo34 firmamız yıllardır başarılı çalışmaları ile hem bu sektörde deneyim kazanmış hem de Kırgızistan’a adını sık sık duyurmaktadır. İstanbul, Hatay ve Mersin’de bulunan ofislerimiz ve farklı şehirlerde de bulunan çok sayıda acentelerimiz ile çalışmalarını sürdüren firmamız ağır yük nakliyesi konusunda da oldukça deneyimlidir. Kırgızistan’a uzman ekibi ile birlikte daimi hizmet veren firmamız proje, Kırgızistan’a kargo konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Kırgızistan’a gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayarak değişen taşıma yöntemlerini uygulamaya devam etmekteyiz. Kırgızistan’a nakliyat alanında yeni başarılara imza atan firmamız yatırımlarını daimi olarak arttırmaktadır. Kırgızistan’a müşteri ve tedarikçilerin isteklerini uygulayarak ürünün tedarikçiden müşteriye sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesine yardımcı olmaktadır. Kırgızistan’a ürünün özelliklerine göre özenle taşınan yükler kısa sürede istenilen adrese teslim edilmektedir.

 

Kırgızistan’a Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı

 

Kırgızistan’a bilindik boyutların üstünde olan yüklerinizin, ancak kendileri için özel üretilmiş  olan dorseler ve güçlü motorlu çekiciler vasıtasıyla nakledilmesine proje ve ağır yük taşımacılığı olarak geçmektedir. Kırgızistan’a Taşımacılık sektörünün en özel kategorilerinden birtanesidir. [ulkeda] Uzunluk, genişlik ya da yükseklikleri bakımından normal çekicilerin ya da dorselerin yeterli olmadığı bu yüklerin taşınabilmesi için alternatif çözümler üretilmesi gerekir. Kırgızistan’a kargolarınızın bazılarında ise birkaç çekicinin aynı anda görev alması ile taşınabilecek yükler ortaya çıkabilmektedir. Kırgızistan’a özel nitelikli yüklerin taşınabilmesi için birkaç ulaşım tekniğinin yada vasıta’nın bir arada uygulanması zorunlu olabilmektedir. ulaşım tekniğin yada  bu nedenle proje ve ağır yük taşımacılığı deneyim gerektiren bir faaliyet türlerinden birisidir. Kırgızistan’a firmamız donanımlı vasıtaları ve pratik çözümleri ile birçok projede görev almış ve başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Kırgızistan’a Özel Taşıma Faaliyetleri

Kırgızistan’a firmamız tarafından şehirlerarası ya da uluslararası proje ve ağır yük taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Kırgızistan’a Karayolu ve denizyolu vasıtalarımız ile standart dışı yüklerde hızlı taşımacılık sağlanmaktadır. Firmamız Kırgızistan’a  lowbed araçları ile müşterilerinin hizmetindedir. 3, 4, 5, 6 ve 8 akslı özel araçları ile zor yükler kolay hale getirilmektedir. Kırgızistan’a karayolu taşımacılığı ile taşınması imkânsız olan ürünlerde ise Kırgızistan’a denizyolu taşımacılığı seçilerek transferler sağlanmaktadır. Kırgızistan’a firmamızın ağır nakliyat alanında taşımasını yaptığı bazı ürünler şunlardır:

 

Kırgızistan’a Elektrik trafoları taşımacılığı

Kırgızistan’a Rüzgâr türbinleri taşımacılığı

 

Kırgızistan’a Her türlü iş makinesi taşımacılığı

Kırgızistan’a Yüksek boyutlu jeneratörlerin taşımacılığı

Kırgızistan’a Enerji santralleri taşımacılığı

Kırgızistan’a Beton santralleri taşımacılığı

Kırgızistan’a Deniz araçlarının motorları taşımacılığı

Kırgızistan’a Yat ve tekne gibi deniz araçları taşımacılığı

Kırgızistan’a Proje ve Ağır Taşımacılığı Yüklerde Deneyim

Kırgızistan’a Proje ve ağır yük taşımacılığı firmaların kurumsal tecrübelerinin hemen yanında şoför deneyimlerini de içeren özellikli bir taşımadır. Kırgızistan’a bu taşımacılık esnasında yapılacak olan hataların ya da oluşacak eksikliklerin zararları daha büyük olmaktadır. Kırgızistan’a bazı yüklerde Kırgızistan’a günlük hareket saatleri, Kırgızistan’a taşımaya devam edilecek saatler, Kırgızistan’a hava durumuna göre alınacak önlemler gibi çeşitli durumlar ortaya çıkmaktadır. Kırgızistan’a Firmamız proje taşımalarında deneyimi ile fark yaratmaktadır. Kırgızistan’a yüke göre araç ve dorse değişimi yapan firmamız taşıma güzergâhı ile ilgili önlemleri de almaktadır. Kırgızistan’a Taşıma öncesinde görevli personelimiz tarafından güzergâhın kontrolü yapılmakta ve verilen bilgiler üzerine harekete geçilmektedir. Kırgızistan’a araçların önünde ve arkasında koruma aracı hizmeti verilirken, diğer güvenlik önlemleri de alınmaktadır. Kırgızistan’a bunların yanında yasal prosedürler yerine getirilip, gerekli izinler firmamız tarafından alınmaktadır.