KIRGIZISTAN YURTDIŞI KARGO

Kırgızistan Yurtdışı Kargonuzu Kırgızistan Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Kırgızistan Doküman gönderimi, Kırgızistan Dosya gönderimi, Kırgızistan Evrak gönderimi, Kırgızistan Pasaport gönderimi, Kırgızistan Numune gönderimi, Kırgızistan Paket gönderimi, Kırgızistan Hediye gönderimi ve Kırgızistan Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Kırgızistan acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Kırgızistan Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Kırgızistan gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Kırgızistan’a sevki yapılır.
Kırgızistan Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Kırgızistan gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Kırgızistan acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Kırgızistan Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Kırgızistan DHL, Kırgızistan FedEx ve Kırgızistan UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Kırgızistan Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Kırgızistan kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Kırgızistan Kargo Takip Numarası, gönderiniz Kırgızistan’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Kırgızistan’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Kırgızistan gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Kırgızistan’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

KIRGIZISTAN’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Kırgızistan Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Kırgızistan kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Kırgızistan koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Kırgızistan kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Kırgızistan kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Kırgızistan Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Kırgızistan’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Kırgızistan paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Kırgızistan yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Kırgızistan Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Kırgızistan Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.