Kıbrıs’a THY Kargo Hizmetleri Uygun Fiyatlarla

Kıbrıs’a Yurt dışı THY (Türk Hava Yolları) kargo hizmeti kapsamında havacılık sektöründe bir Türkiye markası olduktan sonra daha yukarılara çıkarak dünya markası haline gelen THY ve Kıbrıs’a sektörde uzun yılların tecrübesi ile çalışmasını sürdürmekte olan Kargo34 işbirliği ile dünya genelinde istediğiniz birçok yere kolayca gönderim yapabileceksiniz. Kıbrıs’a gönderim yaptığınızda bilmeniz gereken bazı maddeler vardır. Bu maddeleri sizlere kısaca açıklayacağız.

Kargo34 İle Kıbrıs’a THY Kargo Hizmetleri

Kıbrıs’a gönderim yapabilmeniz için THY ile anlaşmalı olan bir firma ile iletişime geçmelisiniz. Kıbrıs’a talepleriniz doğrultusunda konu ile daha detaylı bilgileri iletip sizlere düşen işlemleri bildirecektir. Kıbrıs’a Kargo34 talep formlarını ile 7 gün 24 saat kullanabileceğiniz  gibi internet üzerinden e-mail yoluyla iletişime geçerek Kıbrıs’a THY kargo hizmetleri konusu ile ilgili detaylı bilgilere kolay bir biçimde sahip olabilir ve sorularınızın yanıtlarını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Kıbrıs’a Şirketimiz aracılığı ile yurt dışı THY Kargo hizmetleri aldığınızda ürün, eşya ve benzeri gönderimlerinizde sizleri; gümrük işlemleri, paketleme, konşimento ücretleri ve ücretlendirme gibi işlemler ile kesinlikle uğraşmayacaksınız.

Kıbrıs’a kargonuzu göndermek istediğiniz yurtdışındaki bölgeye Türk Hava Yollarının eğer direkt bir uçuşu yoksa bile, Kıbrıs’a THY bu gönderimlerinizi aktarmalı bir şekilde dünya genelinde istediğiniz noktaya kolaylıkla ulaştırmaktadır.

Kıbrıs’a Yurt dışı THY Kargo hizmetleri alarak başka bir ülkeden bir kargo gelmesini bekliyorsanız, konşimento numaraları ile ya da uçağın hareket tarihi ve saati ile gönderinizin durumu hakkında internet üzerinden kolaylıkla bilgi alabilirsiniz. Kıbrıs’a Kargo34 firmasından aracılık hizmetleri aldığınızda gönderinin durumunu firmamızdan dilediğiniz an basit bir şekilde öğrenebilireceksiniz.

Kıbrıs’a eğer gönderiniz gelmişse gerekli resmi evraklarınız ile kargo müdürlüğünün ordino servisine başvurmanız gerekmektedir. Kıbrıs’a Yurt dışı THY kargo hizmetleri ile gelen gönderileriniz varış yerine geldiğinde paketinizi o gün teslim almak zorundasınız. Kıbrıs’a giden kargonuzu hemen almadığınız takdirde kargonuzu beklettiğiniz gün başına ardiye ücreti ödemek zorunda kalırsınız.

Kıbrıs’a Kargo göndermek isteyen çoğu insanın en çok merak ettiği soru yurtdışı için ne kadar gönderim ücreti ödeyeceği hususudur. Kıbrıs’a Yurt dışı THY kargo hizmetleri ücreti konusunda  Kargo34 ile iletişime geçtiğinizde detaylı bilgileri alabileceksiniz.

Kıbrıs’a Yurt dışı THY kargo hizmetleri aldığınızda paketleme ve Kıbrıs’a gümrük gibi işlemleri de yine Kargo34 yapmaktadır. Sizler de bu maddelere dikkat ettiğinizde rahatlıkla Kıbrıs’a kargonuzu gönderebilirsiniz. Kıbrıs’a havayolu taşımacılığı sektöründe uzun yılların tecrübesine sahip olan Kargo34, deneyimli ve eğitimli personelleri ile sizlere hizmet vermeye her an hazırdır. Kıbrıs’a tüm gönderilerinizin yerine zamanında ve planlı bir şekilde ulaştırılması için geç kalmadan başvuru yapabilirsiniz. Kıbrıs’a adresten adrese ve havalimanından havalimanına gerçekleştirilen gönderim işlemlerinde en hızlı şekilde  zamandan tasarruf ederek emniyetli, hızlı ve güvenli hizmet almış olacaksınız. Kıbrıs’a tüm hassas gönderileriniz saklama ve taşıma koşullarına uygun olarak paketlenerek Kıbrıs’a varış noktasına hasarsız bir şekilde ulaştırılması sağlanır. Kıbrıs’a Yurt dışı THY kargo hizmetleri almak için hemen Kargo34‘e geç kalmadan başvurabilirsiniz.