Kıbrıs’a Proje Taşımacılığı

“Kıbrıs’a Proje taşımacılığı nedir?” sorusunun cevabı ile başlamak gerekirse Kıbrıs’a proje taşımacılığı, Kıbrıs’a taşınacak standart dışı ölçülerdeki ağır yüklerin bir yerden başka bir yere yine standart dışı yöntemlerle taşınmasıdır. Kıbrıs’a proje taşımacılığında zaman kavramı çok önemlidir. Adı üzerinde, Kıbrıs’a birtakım projelerin gerçekleştirilmesi için gerekli olan yükler en kısa sürede ve hasarsız bir şekilde istenilen noktaya ulaştırılmalıdır. Kıbrıs’ın belirtilen yere geç, eksik ya da hasarlı bir şekilde Kıbrıs’a ulaştırılan ürünler büyük meblağların kaybedilmesi anlamına geldiğinden Kıbrıs’a proje taşımacılığı, kalite belgeleri tam, uzman, deneyimli ve ağır yük taşımacılığı yapan firmalar tarafından gerçekleştirilmelidir.


Kıbrıs PROJE TAŞIMACILIĞI KAPSAMINDA VERİLEN HİZMETLER NELERDİR?


Kıbrıs’a Proje taşıma ve senaryo yönetimi,
Kıbrıs’a Yol izni alma,
Kıbrıs’a Teknik ekipmanların tedarik edilmesi,
Kıbrıs’a Dış ticaret ve mevzuat desteği,
Kıbrıs’a Yerel bilgilendirme,
Kıbrıs’a Ağır kargo, depo ve aktarma çözümleri,
Kıbrıs’a Ağır yük taşımacılığı,
Kıbrıs’a Anahtar teslim maliyet yönetimi,
Kıbrıs’a Sipariş izleme,
Kıbrıs’a Vinç ve survey,
Kıbrıs’a Full charter ve part charter gemi kiralamaları,
Kıbrıs’a Malzemelerin paketlenmesi ve sabitlenmesi,
Kıbrıs’a Emtia sigortası,
Kıbrıs’a Belge çıkışı,
Kıbrıs’a Projeye uygun depolama hizmetleri.


PROJE TAŞIMACILIĞI HİZMETİ İLE NELER TAŞINIR?

• Kıbrıs’a Fabrika, enerji santralleri ve boru hatları,
• Kıbrıs’a Buhar ve gaz türbinleri,
• Kıbrıs’a Transformatör, kondansatör ve ısı kazanları,
• Kıbrıs’a Tank ve basınç araçları,
• Kıbrıs’a Kurutucu, baca ve demir / çelik fırınları.


Kıbrıs PROJE TAŞIMACILIĞI YAPAN FİRMALARIN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?


Kıbrıs’a proje taşımacılığı yapan firmalar uzman ve dinamik bir kadroya sahip olmalıdır. Kıbrıs’a taşınacak olan ekipmanların ve araçların ağır yük taşımacılığına uygun olması, çalışanların ülkelerin prosedürlerini bilmesi, yol analizi yapabilmesi, mühendislik bilgisine sahip olması, farklı coğrafyaları tanıması ve zaman yönetiminin başarılı bir şekilde yapılması Kıbrıs’a proje ve ağır yük taşımacılığı yapan firmaların özellikleridir. Kıbrıs’a bazen bazı projelerin Kıbrıs’a hava, Kıbrıs’a kara, Kıbrıs’a tren, Kıbrıs’a gemi, Kıbrıs’a deniz, Kıbrıs’a kara gibi birden fazla taşıma şekliyle ulaştırılması gerebilir. Böyle durumlarda Kıbrıs’a proje taşımacılığı yapan firmalar her bir seçeneği eksileri ve artılarıyla müşterilerine detaylı bir şekilde açıklamak durumundadır.


Türkiye’ye ve Kıbrıs’a hizmet veren, R2 belgesine ilaveten C2 yetki belgesi ve UND üyeliğine sahip Kargo34 Lojistik ile Kıbrıs’a proje taşımacılığı hizmetlerinizi profesyonel bir şekilde, güvenle gerçekleştirebilirsiniz.